29
Mega Baltic, UAB
BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)/ VADOVO ASISTENTĖ (-AS)

Jeigu turite administracinio darbo patirties, mėgstate tvarką ir gebate kurti gerą atmosferą – kveičiame į mūsų komandą.

Darbo pobūdis:

  • Įmonės dokumentacijos ir korespondencijos ruošimas bei tvarkymas;
  • Biuro priežiūra ir aprūpinimas reikiamomis priemonėmis;
  • Informacijos valdymas, pagalba įmonės vadovui;
  • Pagalba eksporto vadybininkams dokumentacijos ruošime;
  • Dalyvavimas tarptautinese parodose atstovaujant įmonę;
  • Pagalbą organizuojant įmonės renginius;
  • Sklandaus biuro darbo užtikrinimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office) ir rašvedybos žinios;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai ir pozityvumas;
  • Organizuotumas, iniciatyvumas, atsakingumas ir dėmesys detalėms.

Mes Jums siūlome:

  • Galimybę panaudoti sukauptą patirtį ir atskleisti savąjį potencialą;
  • Plėsti savo kompetencijų ribas profesiniame tobulėjime;
  • Karjeros perspektyvas įmonėje;
  • Tinkamas darbo sąlygas.
  • Draugišką ir profesionalią komandą;
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 1900

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
H R

UAB Mega Baltic - įmonė užsiimanti FMCG produktų didmenine prekyba, rinkodara ir distribucija.

Įmonės tinklalapishttp://www.megabaltic.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Klientų konsultantas (-ė), Centrinėje būstinėje| SEB, Vilnius
SEB
Vilnius

Galioja iki: 2024.05.17
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Galioja iki: 2024.04.20
Pardavėjas (-a) Plungėje
Lidl Lietuva, UAB
Plungė
€ 1030 – 1600