37
Vertėjas
ORLEN Lietuva, AB
Vertėjas

Reikalavimai:

• turėti aukštąjį išsilavinimą;
• puikiai mokėti lietuvių ir anglų kalbas ir gebėti vartoti profesinėje srityje (vertėjavimo žodžiu patirtis, dar vienos užsienio kalbos žinios – privalumas);
• turėti bent 1 metų vertėjavimo patirtį (didesnis vertėjavimo stažas – privalumas);
• turėti puikius teksto analizės ir suvokimo, rašymo ir redagavimo įgūdžius, gebėti pastebėti gramatines, rašybos, skyrybos, logines klaidas;
• dėmesys detalėms ir tikslumas;
• gebėti analitiškai ir konceptualiai mąstyti, ieškoti informacijos šaltinių, savarankiškai atlikti pavestas užduotis ir planuoti laiką;
• išmanyti darbą kompiuteriu (MS Office paketas, pageidautina – Trados).

Darbo pobūdis:

• versti raštu gautus dokumentus iš anglų kalbos į lietuvių kalbą arba iš lietuvių kalbos į anglų kalbą, užtikrinant, kad vertimai atitiktų kalbos, į kurią verčiama, gramatikos, rašybos, skyrybos taisykles, kad būtų sklandus išversto teksto stilius, taisyklingi, logiški, bendrinės kalbos normas atitinkantys sakiniai, išlaikytas originalo ir terminijos tikslumas bei nuoseklumas;
• įvairių susitikimų, renginių, mokymų, dalykinių kelionių ir pan. metu vertėjauti žodžiu anglų, lietuvių kalbomis, užtikrinant punktualumą ir nepriekaištingą vertimą;
• padėti bendrovės darbuotojams rengti ir naudoti dokumentus / informaciją anglų kalba.

Įmonė siūlo:

⋅ Papildomos apmokamos atostogos;
⋅ Darbdavio įmokos į darbuotojo III pakopos pensijų fondą;
⋅ Sveikatos draudimas;
⋅ Gyvybės draudimas;
⋅ Nemokamas pervežimas autobusu į darbą/ iš darbo;
⋅ Galimybė kelti kvalifikaciją ir ugdyti kompetencijas dalyvaujant įvairiuose mokymuose ir projektuose;
⋅ Vidinės karjeros galimybės;
⋅ Darbuotojų vaikų vasaros poilsio rėmimas;
⋅ Renginiai darbuotojams;
⋅ Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms ir kt. papildomos naudos.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1138 - 1656

Papildoma informacija: mėnesinį darbo užmokestį (bruto) iki 1656 EUR (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją), kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %) ir platų papildomų naudų paketą.

Vietovė

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Lietuva
    Mažeikių g. 75, Juodeikiai, Mažeikių raj.

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Taira Jakštienė
861620542

Įmonės tinklalapishttp://www.orlenlietuva.lt