42
Full stack developer
UAB "DKInvesticijos"

Darbo pobūdis

ADCRent automobilių nuomos platforma ieško Full stack programuotojo kuris/kuri prisijungtu prie komandos.

Darbo pobūdis:
- Įmonės kuriamų projektų atnaujinimas, palaikymas, priežiūra, bei tobulinimas;
- Naujų funkcionalumų projektavimas, bei įgyvendinimas;
- Darbas su "custom" sistemomis ir labai nestandartiniais ir įdomiais poreikiais.

Papildomai siūlome

- Lankstu darbo grafiką

- Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

- Nemokamus užkandžius

- Nemokamas automobilio parkingas

- Kompiuteris asmeniniam naudojimui

Reikalavimai

- Bent 1 metų nepertraukiama darbo su PHP patirtis;
- Darbo su MySQL duomenų bazėmis patirtis;
- Išmanyti front-end dalį (HTML/CSS/JS);

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 5046.46 - 5382.88

Papildoma informacija: 5046.46 EUR atlyginimas gaunamas 3 mėn bandomajam laikotarpyje, 5382.88 EUR po bandamojo laikotarpio

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Rodūnios kelias 3
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 PHP HTML/CSS Javascript

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Tadas Krasaitis
+37069844659

ADCRent yra Europoje veikianti automobilių nuomos platforma, leidžianti automobilių nuomos bendrovėms didinti savo užsakymų dydį, kartu teikiant puikius pasiūlymus ir klientų aptarnavimą keliautojams visame pasaulyje.

Įmonės tinklalapishttp://www.adcrent.com