272
Pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu, B2B
Pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu, B2B
Pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu, B2B
Telia Lietuva, AB
Pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu, B2B
Pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu, B2B

Pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu, B2BTelia Lietuva, AB

Kaip tik dabar „Telia" ieško aktyvių pardavimų vadybininko (-ės) B2B, kuris (-i) sustiprintų komandą savo talentu ir patirtimi. Aš esu Eglė Simonavičienė – „Telia" telemarketingo komandų vadovė. Mano komandą sudaro puikūs ir aktyvūs žmonės. Kiekvienu jos nariu aš neapsakomai didžiuojuosi. Gal metas ir tau tapti mano komandos nariu?

Tavo naujas iššūkis?

Šią darbo vietą skiriame pardavimų vadybininkui (-ei), kuris (-i) bendraus su smulkaus ir vidutinio verslo klientais telefonu. Tavo tikslas rasti tinkamiausiaus telekomunikacijų ir mobiliojo ryšio sprendimus, kad prisidėtume prie mūsų klientų verslo augimo.  

Ieškau žmogaus, kuris mąstytų nestandartiškai ir labai mėgtų kurti bei pritaikyti naujus veiklos metodus.Tai darbas žmogui, kuris turi patirties pardavimuose ir gali suderinti verslo, pardavimų ir technologijų sritis.

Koks esi tu?

Esi komunikabilus, įžvalgus ir vertini bendradarbiavimą. Tau labai patinka bendrauti su klientais, nes tave natūraliai domina jų sėkmės istorija. Esi nepriklausoma ir labai veržli asmenybė. Tuo pat metu esi komandos žaidėjas, kuriam artima įtraukianti komandinė dvasią. Būsi mūsų atstovas, taigi, svarbu, kad būtum dėmesingas klientams. Labai vertinu pasiryžimą siekti rezultatų, smalsumą ir kūrybiškumą, tačiau svarbiausia, kad verslas ir tau būtų gyvenimo būdas.

Tavo asmenybė:

 • Smalsus ir veiklus
 • Orientuotas į rezultatus
 • Bendradarbiaujantis
 • Žvelgiantis pozityviai
 • Dėmesingas klientams
 • Esi disciplinuotas, iniciatyvus, atsakingas.
 • Noriai ir greitai mokaisi naujų dalykų.

Tavo patirtis ir žinios:

 • Patirtis pardavimų srityje (privalumas pardavimai F2F ir/ar telefonu).
 • Derybiniai įgūdžiai.
 • Stresinių situacijų valdymas.

Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į „Telia"- tavo naujų didelių galimybių namus. Prisijungęs(-usi) prie mūsų, tu būsi svarbi įdomios kelionės dalis „Telia" tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame tau, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą. IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai, tuo pačiu, ir mūsų didžiausia aistra, tad prisijungęs(-usi) prie talentingų žmonių komandos prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.

Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 1150 – 1200 Eur (neatskaičius mokesčių). Taip pat šioje pozicijoje dirbantys kolegos gauna mėnesinius priedus, kurių vidurkis 700 Eur (neatskaičius mokesčių). Svarbu, kad dydis - neribojamas, priklausantis nuo turimų kompetencijų ir pasiektų rezultatų.

Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

 • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
 • Papildomos atostogų dienos;
 • Lanksčios darbo sąlygos;
 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
 • 19000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių.

Nauji darbo principai

Mums rūpi žmonės, todėl reaguojame į susidariusią situaciją šalyje ir atrinktus kandidatus susipažinti galime pakviesime nuotoliniu būdu. Taip pat esame pasiruošę įgyvendinti visas būtinas sąlygas užtikrinant sėkmingą darbą iš namų, pradedant, bet neapsiribojant įrangos pristatymu į namus, naujokų įvedimu, mokymais ir pan.

Susidomėjai?

Jei nori tapti mano komandos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą! Nori sužinoti daugiau? Skambink  telefonu +37065463219 arba rašyk žinutę per LinkedIn. Drąsiai kreipkis – mes vis dar ieškome kandidatų.

Prisijunk prie Telia!

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADYBININKAS (-Ė)
NEFELĖ, UAB
Vilnius
€ 2460
Galioja iki: 2023.02.28
Valymo paslaugų pardavimo specialistas (-ė)
City Service Cleaning, UAB
Vilnius
€ 2279 – 2455
Galioja iki: 2023.02.28
E-COMMERCE PRODUCT OWNER
Deeper, UAB
Vilnius
€ 3400 – 4500
Galioja iki: 2023.02.18
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ VADOVAS/ -Ė
Vilniaus vystymo kompanija
Vilnius
€ 3174 – 3967
Galioja iki: 2023.02.24
REGIONAL SALES MANAGER
Amston klientas
Vilnius
€ 2200 – 3300
Galioja iki: 2023.02.28
Country Manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 5200 – 7000
Galioja iki: 2023.02.16