512
KALBOS STILISTAS (-Ė) (REDAKTORIUS (-Ė))
Kesko Senukai Lithuania, UAB

KALBOS STILISTAS (-Ė) (REDAKTORIUS (-Ė))Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis:

  • nuosavų prekių ženklų pakuočių ir instrukcijų kalbos tikrinimas;
  • įvairių rinkodaros tekstų ir leidinių redagavimas;
  • prekių pavadinimų ir aprašymų koregavimas;
  • pagalba kolegoms kalbos klausimais.

Reikalavimai darbuotojui:

  • aukštasis išsilavinimas (lietuvių kalbos filologija) / (papildomai anglų kalbos filologija – privalumas);
  • tekstų lietuvių ir anglų kalbomis redagavimo patirtis (technikos srityje – privalumas);
  • geras technikos terminų išmanymas;
  • greita orientacija.

Mes siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą;
  • nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse;
  • komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!

Office Manager
Bankera, UAB
Kaunas
€ 1000 – 2500
Galioja iki: 2023.02.03
Žurnalistas (-ė) LRT.lt
LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA, VšĮ
Kaunas
€ 1600 – 2100
Galioja iki: 2023.12.27
Personalo administravimo specialistė (-as) Kaune
Barbora
Kaunas
€ 1401
Galioja iki: 2023.02.16
Komercijos asistentas (-ė)
CV-Online Recruitment Lithuania
Kaunas
€ 1550 – 1930
Galioja iki: 2023.02.24
JAUNESNYSIS (-IOJI) SPECIALISTAS (-Ė)
Regitra, VĮ
Kaunas
€ 1100 – 1300
Galioja iki: 2023.02.22