335
ŽALIAVŲ PIRKIMŲ VADYBININKAS
Noriu personalo sprendimų grupė

ŽALIAVŲ PIRKIMŲ VADYBININKASNoriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Žaliavų bei pakavimo medžiagų planavimas ir pirkimo proceso organizavimas;
  • Nuolatinių, ilgalaikių santykių palaikymas su esamais tiekėjais bei naujų tiekėjų paieška;
  • Sandėlio likučių kontrolė ir reikiamo žaliavų kiekio užtikrinimas;
  • Operatyvinių klausimų su tiekėjais sprendimas;
  • Žaliavų tiekimo grafiko sudarymas bei pervežimo proceso organizavimas;
  • Įvairių ataskaitų rengimas ir kt.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis (privalumas patirčiai trumpo galiojimo žaliavų tiekimo srityje);
  • Labai geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu (B2);
  • Tiekimo proceso išmanymas;
  • Aukštesnysis, aukštasis išsilavinimas;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, analitinis mąstymas;
  • Diplomatiškumas, komunikabilumas;
  • Gebėjimas prisiimti atsakomybę, greita reakcija į besikeičiančias sąlygas;
  • Geri darbo MS Excel įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą stabilioje, 20 metų sėkmingai dirbančioje, tarptautinei grupei priklausančioje įmonėje;
  • Tobulėjimo galimybes ir draugišką kolektyvą;
  • Lankstumą darbo vietos atžvilgiu, profesinius mokymus ir kt.;
  • DU: 1200 - 1400 Eur. į rankas, priklausomai nuo kompetencijos ir patirties.

TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 2500 – 3300
Galioja iki: 2023.02.10
Scrum Master (Application Platform)
Adform
Vilnius
€ 3200
Buyer
Outokumpu Stainless, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2500
Galioja iki: 2023.02.20
Project manager
StrongPoint, UAB
Vilnius
€ 3070 – 4605
Galioja iki: 2023.02.28
Product Owner
Vilnius
€ 4580 – 6870
PRODUKTŲ VADOVAS (-Ė)
Verslo investicijos personalui, UAB
Vilnius