23
PASLAUGŲ TARNYBOS VADOVĖ (-AS) (AB „ENERGIJOS SKIRSTYMO OPERATORIUS")
Ignitis Group

Ar norite tapti „Energijos skirstymo operatorius" dalimi?

Skelbiama atranka į AB „Energijos skirstymo operatorius" (ESO) paslaugų tarnybos vadovės (-o) poziciją. Kviečiame prisidėti prie energetiškai sumanaus pasaulio kūrimo.

Jūsų pagrindinės atsakomybės bus:

  • ESO strategijos formavimas bei vykdymas, tarnybos veiklos organizavimas ir jai iškeltų strateginių tikslų vykdymo užtikrinimas "Ignitis grupė" strategijos tinklų segmento apimtyje;
  • Suplanuoti ir įgyvendinti klientų aptarnavimo srities transformaciją, kuri užtikrintų didesnį klientų pasitenkinimą visos šalies mastu;
  • Naujų paslaugų klientams kūrimo ir diegimo strategijos įgyvendinimas ESO ir "Ignitis grupė" mastu;
  • Geriausių klientų santykių valdymo praktikų užtikrinimas;
  • Tvarios, įsitraukusios organizacijos kūrimas, darbuotojų įvairovės ir įtraukties didinimas;
  • Vertybėmis grįstos lyderystės puoselėjimas Bendrovėje.
Tikimės, kad Jūs:

Atitinkate keliamus profesinius, bendruosius ir teisės aktuose nustatytus reikalavimus, kurie yra taikomi kandidatėms (-ams) į AB „Energijos skirstymo operatorius" paslaugų tarnybos vadovės (-o) poziciją.

Bendrieji reikalavimai:

  • Ne žemesnis nei aukštasis universitetinis išsilavinimas arba jam prilygintinas;
  • Įmonės ar įmonių grupės klientų strategijos formavimo, įgyvendinimo, veiklos rezultatų analizės bei didelių pokyčių, įgyvendinimo patirtis;
  • Patirtis atstovaujant organizaciją santykiuose su trečiosiomis šalimis;
  • Naujausių ir pažangiausių klientų aptarnavimo strategijų vystymo didelėse organizacijose patirtis;
  • Lyderystė ir orientacija į rezultatą, puikūs komunikavimo, bendradarbiavimo gebėjimai;
  • Gebėjimas bendradarbiauti vadovų komandoje ir ugdyti komandos kompetencijas;
  • Nepriekaištinga reputacija.

Patirtis bei profesiniai reikalavimai:

  • Ne mažesnė nei 5  metų profesinė patirtis didelių įmonių santykių su klientais ir/ar pardavimų srityje, iš jų - ne mažesnė nei 3 metų patirtis aukščiausio lygmens vadovės (-o) ar pan. pozicijose (darbo patirtis reguliuojamame sektoriuje – privalumas);
  • Puikūs strategijos formavimo ir įgyvendinimo įgūdžiai (patirtis įgyvendinant didelio masto santykių su klientais valdymo projektus – privalumas);
  • Gebėjimas veikti kompleksiškoje ir dinamiškoje aplinkoje, dirbti matricinėje struktūroje, derinti daugiapakopius susijusių šalių interesus ir efektyviai priimti sprendimus;
  • IT projektų/pokyčių valdymo patirtis;
  • Puikūs anglų ir lietuvių kalbų įgūdžiai žodžiu ir raštu (ne žemesnis nei C1 ar jam prilygintas lygis).

Papildomi privalumai:

  • Darbo patirtis reguliuojamame versle ir/ar energijos skirstymo srityje;
  • Korporatyvinės valdysenos žinios;
  • Energetikos sektoriaus veikimo principų supratimas, žinios ir energetikos sektoriaus vystymosi tendencijų bei ateities perspektyvų žinios/supratimas Lietuvos ir Europos kontekste;
  • Patirtis dirbant su viešojo intereso institucijų suinteresuotomis šalimis (angl. governmental institutions).
Prisijungti prie mūsų verta, nes:

Turėsite galimybę kartu kurti energetiškai sumanų pasaulį ir tvaresnę ateitį. Energetikos sektorius visame pasaulyje išgyvena nuolatinius pokyčius – įgyvendinkite juos ir kurkime vis geriau, sumaniau ir patogiau veikiančią energiją.

Papildoma informacija kandidatams:

  • AB „Ignitis grupė" strateginis planas;
  • AB „Ignitis grupė" strategija;
  • Akcininko lūkesčių raštas.

Siekdami strateginių tikslų padidinti lyčių balansą „Ignitis grupėje", pareigų pavadinimus darbo skelbimuose nurodome pirmiausia moteriškos giminės galūne.

„Ignitis grupė" įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2022 Lietuva", kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas.

„Ignitis grupė" yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Apie mus:

„Ignitis grupė" – didžiausia biržoje listinguojama bendrovė ir energetikos lyderė Baltijos šalyse. Grupės įmonės gamina energiją, ją tiekia, skirsto ir teikia visas paslaugas, reikalingas energetiškai sumaniam pasauliui.

AB „Energijos skirstymo operatorius" yra tarptautinės „Ignitis grupės" dalis: vienas iš dviejų pagrindinių grupės veiklos segmentų. Pagrindinės ESO veiklos yra: patikimos infrastruktūros užtikrinimas efektyviai investuojant, diegiant išmanius sprendimus ir energijos skirstymas šalies gyventojams bei įmonėms, žaliosios transformacijos ir rinkos paslaugų įgalinimas per prielaidas atsinaujinančiai energetikai, elektromobilumui bei per skaitmeninius ir platforminius sprendimus rinkos dalyviams.

ESO rūpinasi daugiau nei 127 tūkst. km elektros linijų, eksploatuoja per 9 tūkst. km dujotiekių, aptarnaudama 1,8 mln. privačių ir verslo klientų visoje Lietuvoje. Atvirumas ir partnerystė yra mūsų stiprybės ženklas, o atsakomybė padeda būti nepralenkiama komanda. Jei visa tai Jums artima, kviečiame jungtis prie mūsų.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 6665 - 9598

Papildoma informacija: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR atstovas

„Ignitis grupė“ – tarptautinė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse, už taikomus aukščiausius standartus užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2022 Lithuania“.
Grupės įmonės gamina energiją, ją tiekia, skirsto ir teikia visas paslaugas, reikalingas energetiškai sumaniam pasauliui.

Kviečiame jį kurti drauge!

Įmonės tinklalapishttp://www.ignitisgrupe.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Product Owner (RISE-1)
RSI Europe, UAB
Vilnius
€ 4200 – 6000
Galioja iki: 2024.05.04
Apskaitos informacinių sistemų vadovas (-ė)
Vilniaus universitetas
Vilnius
€ 4200 – 5400
Galioja iki: 2024.05.07
Parduotuvės vadovas (-ė) (Šnipiškės, Žirmūnai, Šeškinė)
Lidl Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1890 – 3600
Galioja iki: 2024.04.19
LEAD OF OFFSHORE COMMERCIAL (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES
Vilnius
€ 5116 – 7674
Galioja iki: 2024.05.15
IT Service Manager
Telia
Vilnius