105
DAGMITA, UAB
KLAIPĖDOS FILIALO VADOVAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

  • Klientų aptarnavimo skyriaus darbo organizavimas
  • Aktyvus įmonės parduodamos produkcijos pristatymas ir pardavimas
  • Gerų santykių su svarbiais klientais palaikymas
  • Vartotojų poreikių analizė, asortimento efektyvumo analizė
  • Konkurentų asortimento ir kainodaros analizė
  • Tiekimo ir atsiskaitymo kontrolė

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje
  • Puikūs vadovavimo ir darbo su žmonėmis įgūdžiai
  • Derybų, bei prezentaciniai įgūdžiai- orientacija į rezultatus
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, vidinė disciplina, komunikabilumas
  • Atkaklumas, noras užsidirbti
  • Aukštesnysis, arba aukštasis išsilavinimas
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kat.)
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)

Privalumai:

  • Geri anglų,rusų (raštu ir žodžiu) įgūdžiai
  • Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis
  • Vadovaujamo darbo patirtis
  • Techninės dokumentacijos išmanymasDarbo pobūdisDarbo pobūdis

Įmonė siūlo:

  • Kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes
  • Motyvuotą atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų rezultatų
  • Geras darbo sąlygas kompanijoje,kuri vertina savo darbuotojus ir investuoja į jų tobulėjimą
  • Dinamišką ir aktyvų darbą draugiškame kolektyve
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 3500

Papildoma informacija: *Papildomas priedas prie atlyginimo,priklausantis nuo filialo pasiektų rezultatų. *Automobilis

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Pardavimai Komandinis darbas

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Rita Lebedevienė
868704133

UAB „DAGMITA”– daugiau kaip dvidešimt du metus Lietuvoje sėkmingai veikianti įmonė, užsiima techninių sprendimų ir didmenine atsarginių detalių įrengimams prekyba pramonei ir žemės ūkio technikai. Kompanija atstovauja pripažintus pasaulyje gamintojus ir savo klientams siūlo plataus asortimento gaminius, pasižyminčius aukšta kokybe (daugiau internete www.dagmita.lt).

Įmonės tinklalapishttp://www.dagmita.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pastatų/ objektų priežiūros administratorius (-ė)
Emplonet, UAB
Palanga
€ 2454 – 3300
Galioja iki: 2024.05.23
KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Galioja iki: 2024.04.28
IT inžinierius (HELP DESK konsultantas)
EPS LT, UAB
Vilnius
€ 1391 – 1800
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Prekybos vadybininkas
IRLANDA, UAB
Kaunas
€ 2000 – 2000