46
RENT BOUTIQUE, UAB
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) (1 etatui)

Mums reikalingas

Rent Boutique tvari drabužių nuomos platforma ieško ambicingo (-os) klientų aptarnavimo vadybinbko (-ės). Jei tau patinka mada, mėgti būti apsuptas (-a) žmonių ir esi pasiruošęs (-usi) jiems padėti, o įvairūs iššūkiai tave motyvuoja. Prisijunk prie mūsų komandos.

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas ir aptarnavimas Dream Room Vilniuje PC Europa;
  • Užsakymų kūrimas ir jų vykdymo priežiūra klientų aptarnavimo sistemoje;
  • Drabužių priežiūrą;
  • Siuntų klientams paruošimas ir išsiuntimas;
  • Darbas kasos aparatu.

Reikalavimai

  • Didelis noras dirbti ir mokytis;
  • Greita orientacija, komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas bei sugebėjimas maloniai aptarnauti klientus;
  • Užsienio kalbų pagrindai (anglų);
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai: Word, Excel;
  • Tvarkinga išvaizda ir mokėjimas dirbti komandoje;
  • Galimybė dirbti slenkančiu grafiku;
  • Patirtis pardavimų, aptarnavimo, konsultavimo srityje - privalumas;
  • Domėjimasis mada ir jos tendencijomis – privalumas;
  • Gebėjimas siūti - privalumas.

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Įdomų ir dinamišką darbą mados kompanijoje;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • Atlyginimą nuo 1100 Eur (bruto);
  • Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Galimybes ir priemones tobulėti bei augti.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100 - 1230

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Konstitucijos pr. 7A, PC Europa

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 bendradarbiavimas Klientų aptarnavimas Komunikabilumas Greitas mokymasis ir prisitaikymas

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gerda Padriezaitė
866519000

RENT BOUTIQUE – internetinė mados prekių platforma, veikianti nuo 2016 metų bei siūlanti puikią alternatyvą vartotojiškumo ir pirkimo mažinimui – nuomą.

Įmonės tinklalapishttps://www.rentboutique.com/lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Galioja iki: 2024.04.28
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Sandėlininkas – prekių išvežiotojas
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 1700 – 2000
Galioja iki: 2024.04.24
Corporate Administrator - Real Assets
Citco Group of Companies
Vilnius