66
Technikos ir vairavimo įgūdžių ugdymo koordinatorius (-ė)
Ecoservice, UAB

Reikalavimai darbuotojui

Manome, kad išsilavinimas – ne svarbiausia, tačiau tikime, kad inžinerijos, automechanikos ar pan. žinios ir/ar patirtis Tau palengvintų siekiant iškeltų tikslų;
Jei teko dirbti su auditorija ar mokyti individualiai,- ugdyti darbuotojų kompetencijas Tau būtų paprasta;
Manome, jog šiai pozicijai reikia struktūruoto mąstymo, gebėjimo imti užduotis ir padaryti jas iki galo, nuoseklumo ir darbštumo;
O šiltas bendravimas ir orientacija į žmogų pravers bet kokioje šios pozicijos darbinėje situacijoje;
Esame didelė bendruomenė, todėl tikimės gebėjimo dirbti dinamiškoje aplinkoje ir greitai besikeičiančiomis sąlygomis;
O vairavimo gebėjimai ir C kategorija yra profesinio darbo dalis.

Darbo pobūdis

Sukurti, planuoti ir įgyvendinti darbuotojų ugdymo programą: identifikuoti mokymų poreikį, parengti medžiagą, sudaryti mokymų programas, pravesti mokymus;
Ugdyti esamų darbuotojų techninės dalies veikimo principų, saugaus naudojimo ir priežiūros įgūdžius;
Ugdyti esamų vairuotojų saugaus ir teisingo vairavimo įgūdžius;
Organizuoti darbuotojų periodinį žinių patikrinimą, organizuoti kvalifikacijos tobulinimo procesą;
Parengti sėkmingo naujokų įvedimo programą: suformuoti mentorių tinklą, sukurti naujokų teisingo įvedimo į darbą procesus ir integravimą į komandą;
Sukurti ir įgyvendinti standartizuoto darbo vietos audito procesą, užtikrinti ir įvertinti darbuotojų darbo kokybę;
Analizuoti autoįvykių ir nelaimingų atsitikimų analizę, apibendrinti išvadas ir jas ugdymo tikslais pristatyti darbuotojams.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestis nuo 2155 eurų neatskaičius mokesčių;
Papildomas gerovės paketas, įskaitant draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Dalinis kuro išlaidų kompensavimas;
Augimą kartu su viena stipriausių savo srities įmonių Lietuvoje;
Šiuolaikiškai ir moderniai įrengtą biurą bei darbo vietą;
Hibridinį darbo modelį (galimybė dirbti tiek iš biuro, tiek iš namų).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2155 - 2455

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Dunojaus g. 29
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Rita Petkevičiūtė
866172015

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt