87
Orion Global Pet, UAB
PIRKIMŲ ASISTENTAS (-Ė)

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis arba aukštasis vadybos/finansų/ekonomikos/buhalterinis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios raštu bei žodžiu;
  • Orientacija į rezultatą, atidumas detalėms, terminų laikymasis, atsakingumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Darbo patirtis gamybinėje įmonėje – privalumas.

Darbo pobūdis

  • Duomenų analizė/apdorojimas ir pirkimų platformos modernizavimo/testavimo darbai;
  • Apklausų vykdymas – bendravimas su tiekėjais žodžiu ir raštu (lietuvių, anglų k.);
  • Prekių ir medžiagų pirkimų užsakymų ruošimas;
  • Pirkimų dokumentacijos rengimas;
  • Pirkimų užsakymų koordinavimas (procesų priežiūra);
  • Atsargų likučių monitoringas.

Įmonė siūlo

  • Terminuotą darbo sutartį (1 m.);
  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Sveikatos draudimą po išbandymo laikotarpio;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą;
  • Papildomas naudas pagal galiojančią kolektyvinę sutartį.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva
    Metalo g. 16, LT-94102 Klaipėda

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Analitiniai įgūdžiai Gebėjimas mokytis Duomenų analizė

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Lilijana Staškevičienė
+37062085800

Esame UAB „ORION GLOBAL PET“ – plastiko granulių gamykla, įsikūrusi Klaipėdos Laisvojoje Ekonominėje Zonoje (LEZ), bei priklausanti tarptautinei įmonių grupei „Indorama Ventures Limited“ (IVL).
IVL grupė yra polietilentereftalato (PET) granulių gamintojų lyderė pasaulyje. Grupės gamyklos yra
Azijoje, Europoje ir JAV. UAB „ORION GLOBAL PET“, dukterinė grupės įmonė, investavo 86 mln. EUR
į PET granulių gamyklą Klaipėdos LEZ ir per metus pagaminanti apie 255 tūkst. tonų plastiko granulių,
naudojant naujas technologijas. Gamykloje dirba apie 120 įvairių sričių darbuotojų.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

.NET Developer (Watts)
twoday
Vilnius
€ 2500 – 6700
Galioja iki: 2024.04.28
.NET programuotojas (-a)
Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba
Vilnius
€ 2243 – 2359
Galioja iki: 2024.04.27
C# Developer
Tietoevry Tech Services Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3000 – 5000
Programmer (.NET)
ADB „Gjensidige“
Vilnius
€ 2784 – 4176
Galioja iki: 2024.04.24
.NET Developer for Visma Salus team
Visma Tech, UAB
Vilnius
€ 2800 – 4600
Galioja iki: 2024.05.16