105
WILO LIETUVA, UAB
Serviso inžinierius (-ė)

Wilo SE – vienas didžiausių pasaulyje siurblių skirtų pramonei, vandentvarkai, šilumos ūkiui, bei kondicionavimui gamintojų, turintis gamybos centrus Vokietijoje, Prancūzijoje, Pietų Korėjoje, Indijoje, Kinijoje produkcija tiekiantis į daugiau kaip 80 pasaulio šalių. Wilo SE dukterinės įmonės veikia daugiau kaip 60 yje pasaulio šalių. Šioje kompanijoje ir jos atstovybėse dirba daugiau kaip 8000 darbuotojų, 2021 m. apyvarta – 1.650 mln. Eurų. Lietuvoje Wilo siurbliai naudojami jau daugiau kaip 15metų ir yra puikiai vertinami dėl kokybės ir patikimumo.

UAB „WILO Lietuva“ sėkmingai dirbanti Lietuvos rinkoje plečia savo veikla Klaipėdoje. Šiuo metu mums reikalingi :

Darbui Klaipėdoje, serviso tarnyboje,

Serviso inžinierius

Darbo aprašymas:

  • Siurblių, skirtų šildymui, vandentiekiui, nuotekoms gedimų šalinimas;
  • Siurblių techninio aptarnavimo vykdymas;
  • Atsarginių detalių parinkimas ir užsakymas;
  • Klientų konsultavimas;
  • Naujų klientų pritraukimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (automatika, elektronika, elektrotechnika būtų privalumas);
  • Noras dirbti techninį darbą, bei noras gilinti technines žinias;
  • Kruopštumas ir atsakingumas;
  • Anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
  • Patirtis susijusi su mechanika, automatika, įvairios įrangos remontu – privalumas.

Mes siūlome:

  • Daug įdomaus ir atsakingo darbo jauname ir draugiškame kolektyve;
  • Pagalbą organizuojant darbinę veiklą;
  • Atlyginimą, atitinkantį darbuotojo kvalifikaciją bei veiklos rezultatus;
  • Socialines garantijas, sveikatos draudimą;
  • Tarnybinį automobilį;
  • Apmokymus.

CV ir motyvacinį laišką, siųsti iki vasario 06 d. su nuoroda „Serviso inžinierius Klaipėda“.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 3000

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttp://wilo.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Junior AML Analyst
Teroxx
Vilnius
€ 1250 – 1666
Galioja iki: 2024.05.04
TEISININKAS (-Ė)
Tiekimo vadybininkas (-ė) (projektų vertinimui) • EMS
“Teltonikos” įmonių grupė
Vilnius
€ 2016 – 2805
Galioja iki: 2024.05.17
Ekspedicijos vadybininkas (-ė)
Transriva, UAB
Šiauliai
€ 2454.99
Galioja iki: 2024.05.11
Senior Analyst in Credit Risk Control
"Swedbank", AB
Kaunas
€ 3350 – 5050
Galioja iki: 2024.05.16