59
Vidaus audito skyriaus vadovas (-ė)
Lietuvos paštas, AB

Šiuo metu prie mūsų komandos kviečiamas prisijungti Vidaus audito skyriaus vadovas (-ė):

Darbo pobūdis:

  • Vidaus audito ilgalaikio ir metinio plano, paremto nepriklausomu rizikų vertinimu, sudarymas ir įgyvendinimo koordinavimas;
  • Vidaus audito kokybės užtikrinimas, atsižvelgiant į Tarptautinius vidaus audito standartus;
  • Tvarkų, procedūrų, metodikų, skirtų vidaus audito funkcijų vykdymui, tobulinimas ir įgyvendinimo užtikrinimas;
  • Vidaus audito rekomendacijų įgyvendinimo kontrolės organizavimas;
  • Vidaus kontrolės sistemos funkcionavimo ir rizikos valdymo efektyvumo vertinimas, išvadų ir pasiūlymų veiklos efektyvumui didinti teikimas;
  • Periodinių Vidaus audito skyriaus veiklos ataskaitų rengimas ir teikimas Valdybai;
  • Skyriaus darbo organizavimas, komandos formavimas, ugdymas ir motyvavimas;
  • Įmonės vadovų ir darbuotojų konsultavimas vidaus audito klausimais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 5 metų patirtis vidaus audito srityje, iš jų - ne mažesnė nei 2 metų vadovaujančio darbo patirtis;
  • Lietuvos Respublikos teisės aktų, audito metodikų, standartų, kitų norminių aktų žinios ir gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • Vidaus kontrolės sistemų, rizikos valdymo žinios;
  • Tarptautinis vidaus auditoriaus sertifikatas būtų privalumas;
  • Korporatyvinio valdymo žinios, darbo su valdybomis, stebėtojų tarybomis ar audito komitetais patirtis;
  • Lyderystės kompetencija, komandos formavimo, ugdymo, motyvavimo patirtis;
  • Profesionalumas, orientacija į rezultatą, nepriekaištinga reputacija;
  • Puikios profesinės anglų kalbos žinios – žodžiu ir raštu (ne mažesnis negu C1 lygis).

Mes siūlome:

  • Strategiškai svarbią, savarankišką poziciją vienoje didžiausių Lietuvos bendrovių;
  • Darbą į pokyčius orientuotoje profesionalių vadovų komandoje;
  • Erdvę profesiniam augimui ir savirealizacijos galimybes;
  • Vadovo civilinės atsakomybės draudimą;
  • Modernias ir šiuolaikiškas darbo sąlygas bei darbo priemones.

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Siekiant užtikrinti, kad akcinėje bendrovėje Lietuvos pašte dirbtų patikimi, sąžiningi ir nepriekaištingos reputacijos asmenys, galime paprašyti pateikti papildomą informaciją. Išsamiau apie tai ir Jūsų asmens duomenų tvarkymą: www.lietuvospastas.lt/privatumo-pranesimas.

AB Lietuvos paštas užtikrina lygias galimybes nediskriminuojant dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 4100 - 4700

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    J. Balčikonio g. 3, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Greta Zalonskytė

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugų teikimo bendrovė šalyje. Puoselėdami gilias tradicijas ir teikdami kokybiškas paslaugas esame užsitarnavę gyventojų ir verslo partnerių pasitikėjimą. Šiandien Lietuvos paštas savo klientams gali pasiūlyti ne tik pašto, bet ir logistikos, finansinio tarpininkavimo bei įvairias elektronines paslaugas. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja, todėl kviečiame prisijungti ir papildyti mūsų veržlią ir patikimą komandą!

Įmonės tinklalapishttp://www.post.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kokybės ir atitikties pareigūnas (-ė)
Baltic Ground Services
Vilnius
€ 2450
Galioja iki: 2024.05.17
Inovacijų ir tvarios plėtros vadovė (-as)
Valstybinių miškų urėdija, VĮ
Vilnius
€ 4590 – 5967
Galioja iki: 2024.05.03
Vyresnysis specialistas (-ė) (Licencijavimo skyriuje)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 2432 – 3040
Galioja iki: 2024.05.22
NT pardavimų ir plėtros projektų vadovas (-ė) (gyvenamoji paskirtis)
Noriu personalo sprendimų grupė
Vilnius
€ 4100 – 8250
Planavimo ir valdymo apskaitos analitikas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2155 – 3235
Biuro administratorė
Minčių studija
Vilnius
€ 1897