42
Intechcentras, VšĮ
Turinio komunikacijos vadovas (-ė)

APIE ORGANIZACIJĄ:

Technologijų Centras „Intechcentras“ auga ir ieško naujo komandos nario, turinio komunikacijos vadovo (-ės). Į komandą su džiaugsmu priimtume komunikabilų, organizuotą, nebijantį imtis iniciatyvos, atsakingą žmogų, gebantį savarankiškai spręsti profesines kompleksines užduotis.

ATSAKOMYBĖS:

  • komunikacijos apie vykdomas veiklas bei teikiamas paslaugas plano kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Tarptautinių ES projektų komunikacijos planų rengimas ir vykdymas;
  • Komunikacijos medžiagos ruošimas, įvaizdžio tobulinimas;
  • Socialinių tinklų paskyrų ir kitų platformų valdymas (“Facebook”, “LinkedIn”,"YouTube"); tikslinės auditorijos pasiekiamumo srauto didinimas;
  • Internetinių svetainių atnaujinimas ir turinio priežiūra; bendradarbiavimas su svetaines prižiūrinčia įmone;
  • Kitų komunikacijos projektų (pvz. seminarų) planavimas, organizavimas ir viešinimas;
  • Vizualinės ir tekstinės medžiagos socialiniams tinklams, straipsniams, prezentacijoms, ataskaitoms ir pan., rengimas;
  • Su veiklos sritimi susijusių ataskaitų rengimas.

REIKALAVIMAI:

  • Mažiausiai 1 metų panašaus darbo patirtis;
  • Labai geros lietuvių ir anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu, C1 lygis);
  • Aukštas asmeninis atsakingumas, organizuotumas, racionalumas ir komunikabilumas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai, priimti atsakingus sprendimus, dirbti komandoje.

MES SIŪLOME:

  • Įdomią, prasmingą ir iššūkių kupiną veiklą, kuri kuria vertę visai Lietuvos pramonės inovacijų ekosistemai;
  • Laisvę kurti, generuoti idėjas ir jas realizuoti praktikoje prisiimant atsakomybę ir lyderystę;
  • Įsilieti į profesionalią komandą ir tapti vienu iš aukščiausios kompetencijos savo srities žinovų;
  • Naudotis lankstaus darbo galimybėmis – dirbti iš namų arba naujo modernaus biuro;
  • Reguliariai naudotis kvalifikacijos kėlimo mokymais;
  • Patrauklų atlyginimą bei priedus už pasiektus asmeninius rezultatus.

ATLYGINIMAS:

  • 2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių;
  • priklausomai nuo kvalifikacijos + mėnesiniai priedai.

Siųskite savo CV su nuoroda „Turinio komunikacijos vadovas (-ė)“.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitus atrankos etapus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2500

Papildoma informacija: priklausomai nuo kvalifikacijos + mėnesiniai priedai.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Rinkodaros projektų vadovas (-ė)
Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, UAB
Vilnius
€ 1600 – 1900
Galioja iki: 2024.05.18
Rinkodaros projektų vadovė (-as)
Regitra, VĮ
Vilnius
€ 2300 – 2800
Galioja iki: 2024.05.08
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Pamainos vadovas (-ė)
RIMI LIETUVA