41
PRO BRO Group, UAB
Inžinierius - elektrotechnikas

Darbo pobūdis:

• Tunelinių plovyklų pastato elektros ir silpnų strovių projektų standartizavimas;
• Naujų tunelinių plovyklų projektavimo užduočių rengimas (E, ER, GSS, AS projekto dalims)
• Užduočių formavimas kolegoms ir išoriniams partneriams;
• Dalyvavimas projektavimo susirinkimuose;
• Vykdomų darbų terminų bei kokybės užtikrinimas;
• Projektavimo kokybės kontrolė.

Reikalavimai:

• Techninis/inžinerinis išsilavinimas (E, ER, AS arba GSS srityje – privalumas);
• Darbas su AutoCad programa;
• Mokėjimas skaityti brėžinius;
• Panašaus arba analogiško darbo patirtis;
• Iniciatyvumas, atsakingumas, komunikabilumas, gebėjimas dirbti savarankiškai, orientacija į rezultatą;
• Geri anglų kalbos įgūdžiai;
• Vairuotojo pažymėjimas.

Siūlome:

• Darbą sparčiai augančioje PRO BRO įmonių grupėje,
• Aukšto savarankiškumo lygio įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą,
• Draugišką kolektyvą 😊,
• Papildomas įmonės naudas (hibridinį darbo modelį, laisvą gimtadienio dieną, sveikatos draudimą, įmonės renginius, mokymus, nemokamus užkandžius, nemokamus plovimus ir kt.)

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2810

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Aneta Rakštytė

„PRO BRO Group“ – įmonių grupė, tiesiogiai valdanti šias įmones: UAB „Švaros broliai“, teikiančią patalpų ir automobilių švaros paslaugas Lietuvoje,

UAB „4 Cars", besirūpinančia automobilių švara kuriama švaros centruose ,

UAB „Spindi Well", teikiančią automobilių švaros paslaugos savitarnos plovyklose,

UAB „PRO BRO Car wash systems“, tiekiančią ir gaminančią automobilių švaros paslaugoms užtikrinti skirtą įrangą bei medžiagas,

UAB „PRO BRO Express“, besirūpinančią tunelinių plovyklų franšizių pardavimu bei aptarnavimu,

ir UAB „PRO BRO asset management“, valdančią nekilnojamojo turto vystymo projektus.