50
Yukon Advanced Optics Worldwide, UAB
Vyriausiasis buhalteris (-ė)

Yukon Advanced Optics Worldwide - tarptautinė įmonė, pirmaujanti elektroninių optinių stebėjimo prietaisų rinkoje, gaminanti pasaulyje pripažintus PULSAR bei YUKON termovizorinius ir naktinio matymo prietaisus profesionaliam naudojimui ir laisvalaikiui.

Prisijungęs prie mūsų komandos, tu:

  • Dirbsi tarptautinėje, naujausias rinkos tendencijas kuriančioje įmonėje - mes esame civilinių termovizijos prietaisų rinkos lyderis pasaulyje. Mes didžiuojamės savo ilgamete patirtimi JAV, Europos, Azijos ir Australijos rinkose.
  • Prisijungsi prie kompanijos, kurioje lanksčios darbo sąlygos, draugiškas kolektyvas ir žmonių įvertinimas yra svarbiausi bendrovės prioritetai.

Mes nuolat augame, tad ieškome komandos papildymo savo būstinei Vilniuje:

Vyr. buhalterio (-ės)

Darbo pobūdis:

  • Pilnas įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymo užtikrinimas pagal apskaitą reglamentuojančius teisės aktus ir vidines politikas;
  • Darbas su komanda ir darbo funkcijų paskirstymas;
  • Savalaikis mėnesio ir metų uždarymas;
  • Finansinių, mokestinių ir statistinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms;
  • Teisingo mokesčių apskaičiavimo bei optimizavimo užtikrinimas;
  • Savalaikių ataskaitų vadovybei ruošimas pagal vidines tvarkas;
  • Vidinių sandorių kainodaros priežiūra;
  • Įmonių grupės apskaitos politikos formavimas ir priežiūra;
  • Įmonių grupės apskaitos konsolidavimas pagal TAS;
  • Darbuotojų konsultavimas mokesčių ir apskaitos klausimais;
  • Apskaitos procesų vystymas, skaitmenizavimas, automatizavimas ir kontrolė;
  • Informacijos teikimas tarpinio ir metinio audito metu.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonominis, finansinis, apskaitos ir audito);
  • Ne mažesnė kaip 3 metų profesinė vyriausiojo buhalterio, apskaitos vadovo ar panašaus darbo pobūdžio patirtis gamybinėje įmonėje;
  • Puikus verslo apskaitos standartų (TAS privalumas) ir mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas ir gebėjimas juos tinkamai taikyti;
  • Patirtis konsoliduojant įmonių grupės finansines ataskaitas pagal TAS būtų privalumas;
  • Patirtis finansų skyriaus veiklos optimizavime būtų privalumas;
  • Geri darbo MS Office paketu įgūdžiai;
  • Geros rusų ir anglų kalbos žinios.

Mes siūlome:

• Darbo užmokestį nuo 3800 Eur bruto per mėnesį;
• Patogų darbo laiką ir sąlygas (biure ir/arba nuotoliu) nuo 8:30 iki 17:15;
• Lanksčią darbo dienos pradžią ir pabaigą pagal suderintą grafiką;
• Dviejų darbo užmokesčio dydžio metinę premiją už individualių tikslų įgyvendinimą;
• Kvalifikacijos kėlimo mokymus, seminarus.

Siųskite savo CV iki 2023 m. sausio 31 d. Dėl tolimesnės atrankos eigos informuosime tik atrinktus kandidatus.

FB: facebook.com/PulsarVision
IG: instagram.com/pulsar.vision
YT: youtube.com/pulsarvision
WEB: pulsar-vision.com
IN: linkedin.com/company/yukon-advanced-optics-worldwide-pulsar

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Geogrij Nikonorov

Įmonėje kuriami, projektuojami ir gaminami prietaisai yra aukštai vertinami visame pasaulyje. Kuriant sudėtingus IoT prietaisus naudojamos pažangiausios technologijos, inžineriniai sprendimai ir kuriama programinė įranga skirta vaizdų apdorojimui bei dirbtiniam intelektui.

Įmonės tinklalapishttp://pulsar-vision.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Finance Manager
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4000
Galioja iki: 2024.04.25
Finansų specialistas (-ė) - Ekonomistas (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.05.02
Vyr. Buhalteris (ė)
Linėja transport, UAB
Kėdainiai
€ 3300 – 5000
Galioja iki: 2024.05.08
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Buhalteris (-ė)
Vilnius
€ 2450 – 2980