73
PRO BRO Group, UAB
Projektų vadovas

Darbo pobūdis:

• Tunelinių plovyklų įrengimo bei atnaujinimo koordinavimas;
• Tunelinių plovyklų įrangos projektavimo priežiūra;
• Medžiagų tiekimo ir įrengimo darbų planavimas;
• Tunelinių plovyklų įrangos ir medžiagų užsakymas ;
• Tunelinių plovyklų įrengimo grafikų parengimas ir jų vykdymas;
• Darbų kokybės ir efektyvumo kontrolė;
• Projekto biudžeto monitoringas;
• Bendradarbiavimas su užsakovu, tiekėjais ir kitų skyrių bei įmonių kolegomis.

Reikalavimai:

• Inžinerinis išsilavinimas arba bent dviejų metų panašaus darbo patirtis;
• Didelių projektų valdymo patirtis;
• Anglų kalbos žinios B1.2- B2 lygiu;
• Galimybė vykti į trumpalaikes komandiruotes Lietuvoje ir užsienyje;
• Darbas su MS Project programa (privalumas);
• Aistra planuoti ir gebėjimas įgyvendinti projektus;
• Mokėjimas kurti ilgalaikes ir tvarias partnerystes su išorės ir vidaus užsakovais;
• Noras mokytis ir dalintis;
• Atidumas detalėms ir terminams;
• Vairuotojo pažymėjimas.

Siūlome:

• Darbą sparčiai augančioje PRO BRO įmonių grupėje,
• Aukšto savarankiškumo lygio įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą,
• Draugišką kolektyvą 😊,
• Papildomas įmonės naudas (hibridinį darbo modelį, laisvą gimtadienio dieną, sveikatos draudimą, įmonės renginius, mokymus, nemokamus užkandžius, nemokamus plovimus ir kt.)

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2810 - 3310

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Aneta Rakštytė

„PRO BRO Group“ – įmonių grupė, tiesiogiai valdanti šias įmones: UAB „Švaros broliai“, teikiančią patalpų ir automobilių švaros paslaugas Lietuvoje,

UAB „4 Cars", besirūpinančia automobilių švara kuriama švaros centruose ,

UAB „Spindi Well", teikiančią automobilių švaros paslaugos savitarnos plovyklose,

UAB „PRO BRO Car wash systems“, tiekiančią ir gaminančią automobilių švaros paslaugoms užtikrinti skirtą įrangą bei medžiagas,

UAB „PRO BRO Express“, besirūpinančią tunelinių plovyklų franšizių pardavimu bei aptarnavimu,

ir UAB „PRO BRO asset management“, valdančią nekilnojamojo turto vystymo projektus.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Head of Operations and Maintenance Charging Stations Infrastructure EE/LT/LV
Eleport
Vilnius
€ 4000 – 4500
Galioja iki: 2024.04.20
"Rail Baltica" Projektų vadovas (-ė) (Statybos projektai)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2785 – 4175
Galioja iki: 2024.04.24
"Rail Baltica" rangos projektų vadovas (-ė)
Vilnius
€ 3960 – 5940
Galioja iki: 2024.05.02
Projektų vadovas (-ė) (Turto komercija ir valdymas)
Vilnius
€ 2320 – 3480
Galioja iki: 2024.05.11
Projektų vadovas (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 2000 – 2800
Ekspertas (-ė) (Pardavimai - reguliuojamos paslaugos)
Vilnius
€ 1575 – 2365
Galioja iki: 2024.04.17