74
PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) EKSPORTO RINKOSE
Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis

  • darbas su esamais klientais;
  • naujų klientų paieška ir derybų su jais vedimas;
  • komercinių pasiūlymų, sutarčių rengimas ir atsiskaitymų kontrolė;
  • ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (privalumas – vadybos, ekonomikos srityje);
  • patirtis parduodant metalus Skandinavijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos rinkoms;
  • komunikabilumas, orientacija į klientą;
  • anglų k. arba rusų k. žinios.

Mes Jums siūlome

  • nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse;
  • komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3300 - 8000

Papildoma informacija: mokama pastovi darbo užmokesčio dalis ir kintama nuo pasiektų pardavimo rezultatų.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Islandijos pl. 32B

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inga A.
868568132

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba.

Daugiau nei 25 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3000 profesionalų, siūlančių platų statybos, remonto ir buities prekių pasirinkimą.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

Įmonės tinklalapishttp://www.keskosenukai.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Galioja iki: 2024.04.28
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Galioja iki: 2024.04.20