56
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Kultūros projektų vadovas (-ė)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą Emanuelio Levino centro
Kultūros projektų vadovo (-ės) pareigoms eiti

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Projektinės Emanuelio Levino centro veiklos organizavimas – inicijuoti ir rengti projektus, jų paraiškas ir kitus dokumentus nacionaliniams ir tarptautiniams fondams.
  • Emanuelio Levino centro paslaugų teikimo gerinimas, analizavimas ir vertinimas.
  • Įvairiapusių mokslinio, inovacijų, kultūrinio lavinimo veiklų vykdymas ir renginių organizavimas.
  • Nuolatinių, laikinųjų ir virtualiųjų ekspozicijų, susijusių su Emanuelio Levino centro veikla, rengimas.
  • Kontaktų paieška ir bendradarbiavimas su įvairiomis Lietuvos ir užsienio institucijomis, kultūros, mokslo ir kt. organizacijomis.

Reikalavimai kandidatui (-ei):

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija (pageidautina – socialinių arba humanitarinių mokslų srityje).
  • Turėti kultūros projektų inicijavimo ir administravimo patirties, išmanyti ES struktūrinių fondų projektų veiklą reglamentuojančius teisės aktus ir mokėti juos savarankiškai studijuoti bei pritaikyti praktikoje.
  • Gerai mokėti lietuvių kalbą. Mokėti ne mažiau kaip vieną Europos Sąjungos oficialią kalbą (pageidautina – anglų arba prancūzų) ne žemesniu kaip B2 lygiu.
  • Išmanyti kultūrinę veiklą reglamentuojančius įstatymus, suprasti projektų viešinimo ir komunikacijos procesus.
  • Gebėti dirbti MS Office paketu, bendravimo ir elektroninio pašto programomis.
  • Sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu, turėti gerus bendravimo įgūdžius, išmanyti dokumentų rengimo taisykles.
  • Analitinis mąstymas, veiklos organizavimo, planavimo ir valdymo įgūdžiai, procesų kontrolė, orientacija į rezultatą.
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, geri bendravimo įgūdžiai, aukšti kokybės ir etikos standartai.
  • Puikūs informacijos rinkimo ir sisteminimo, viešojo kalbėjimo ir darbo komandoje įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, galimybę prisidėti prie Universiteto veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves.
  • Atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje.
  • Galimybę pasirinkti darbo apimtį (nuo 0,5 et. iki 1,0 et.).
  • Galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku.
  • Universiteto teikiamą socialinį paketą.

Siūlomas atlyginimas: pareiginės algos koeficientas 8,50 (nuo 1538 Eur neatskaičius mokesčių,) už darbo veiklos rezultatus mokami priedai. Konkretus atlyginimas ir kitos darbo sąlygos aptariami atrankos metu.

Telefonas pasiteiravimui: 8 610 66969

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1538

Papildoma informacija: už darbo veiklos rezultatus mokami priedai.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Ne visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Mokymosi visą gyvenimą projektų vadovas (-ė)
Kauno technologijos universitetas
Kaunas
€ 2000 – 2400
Galioja iki: 2024.05.10
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) V. KUDIRKOS G. MARIJAMPOLĖJE
MAXIMA
Marijampolė
€ 1105 – 1410
Galioja iki: 2024.04.30
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group