129
Pardavimų vadybininkė (-as) NVS šalių rinkoms logistikos įmonėje
Breitto, UAB

Darbo pobūdis

Palaikysi sklandžius ryšius su esamais klientais.
Vykdysi naujų klientų paiešką.
Būsi atsakingas (-a) už užsakymų priėmimą, jų koordinavimą, paskirstymą, grįžtamojo ryšio iš klientų gavimą.
Rengsi pasiūlymus ir ieškosi geriausių sprendimų kliento poreikiams patenkinti.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad tu:

Esi atsakinga (-as) ir nori tobulėti profesinėje srityje.
Turi patirties pardavimų srityje. Privalumas, jei esi užmezgęs partnerysčių tinklą.
Esi orientuotas į rezultatą ir moki savarankiškai planuoti savo darbotvarkę.
Didelis privalumas, jei moki anglų ir/arba rusų kalbą.
Esi komandos žaidėja (-as).

Įmonė siūlo

Įdomų, atsakingą darbą šiuolaikiškoje, jaunatviškoje įmonėje.
Saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes.
Konkurencingą ir motyvuojantį atlyginimą bei priedus.
Komandiruotes į užsienio valstybes.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 5000

Papildoma informacija:  1200-3000 €/mėn į rankas. Motyvacinė sistema.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Baltrušaičio g. 1

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Aktyvūs pardavimai

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Dainius Miškinis
+37067548595

UAB “Breitto” - nuolat auganti ir besiplečianti lietuviška logistikos paslaugų įmonė, veiklą pradėjusi prieš 12 metų. Šiandien „Breitto“ – milijoninis verslas.

Mes organizuojame logistikos ir ekspedijavimo paslaugas kroviniams tarp Europos ir Azijos kontinentų. Mūsų klientų geografija plati: nuo Kinijos iki JAV.

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įsikūrę ofisai yra miestų širdyse. Pėsčiomis, paspirtuku, autobusu ar automobiliu – darbą pasieksi be rūpesčių. 2020-aisiais metais pakeitėme pavadinimą, į tokį, kurį mūsų klientams lengviau įsiminti. Anksčiau buvome žinomi kaip UAB „Transkomsta“.

Įmonės tinklalapishttp://www.breitto.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius