41
Vairuotojas - krovėjas (-a) Marijampolėje
Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Ieškome vairuotojų - krovėjų darbui su šiukšliavežėmis Marijampolėje.
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Darbas su C kategorijos lifto tipo automobiliais;
Konteinerių gyventojams dalinimas, keitimas, nuėmimas;
Tekstilės atliekų surinkimas Marijampolės mieste;
Stambiagabaričių atliekų surinkimas Marijampolės regiono gyvenvietėse.

Darbo grafikas: nuo pirmadienio iki penktadienio.
Darbo pradžia: 7 val ryto.
Darbo vieta: Vasaros g. 16, Marijampolė.

Reikalavimai darbuotojui:
C kategorija;
95 kodas;
Be žalingų įpročių;
Puikūs vairavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestį nuo 850 iki 900 Eur "į rankas", priklausomai nuo turimų įgūdžių su galimybę užsidirbti papildomai, nes darbo užmokestis priklauso nuo asmeninių darbo rezultatų;
Laiku mokamą atlyginimą, stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
150 Eur premiją "į rankas" už rekomenduotą draugą;
Papildomas atostogų dienas;
Patogią ir šiuolaikišką darbo aprangą bei avalynę;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Dovanojame dovanas švenčių proga, skiriame premijas ypatingų progų metu.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti kontaktiniu telefonu 8 680 55120, 8 626 73763 arba siųsti gyvenimo aprašymą el.paštu

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1352 - 1544

Vietovė

    Marijampolė, Marijampolės apskritis, Lietuva
    Vasaros g. 16, Marijamoplė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Rasa Kliučinskienė
865834713

UAB "Ecoservice" - lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. „Ecoservice" įmonių grupė savo veiklą vykdo net 20 Lietuvos Respublikos savivaldybių. Įmonių grupės darbuotojų komandą sudaro apie 800 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt