229
Buhalteris (-ė)
Baltic Ground Services

Baltic Ground Services (BGS) yra tarptautinis antžeminio aptarnavimo, krovinių ir keleivinių orlaivių aptarnavimo, nuledinimo, degalų tiekimo, ADR logistikos ir mokymo paslaugų. Dirbame 11 oro uostų Šiaurės, Centrinėje ir Rytų Europoje ir didžiuojamės daugiau nei 17 metų patirtimi aviacijos rinkoje.

Mūsų profesionalų komanda kasmet yra atsakinga už daugiau nei 8 milijonus laimingų keleivių ir kasmet užtikrina sklandų 450 000 tonų orlaivių degalų tiekimą. Jei tai jums neatrodo įspūdinga, kviečiame padėti mums pasiekti dar geresnių rezultatų!

BGS priklauso Avia Solutions Group, pirmaujančiai aviacijos paslaugų grupei, teikiančiai orlaivių, įgulos, techninės priežiūros ir draudimo paslaugas, turinčiai 173 orlaivių parką. Grupė veikia 68 šalyse ir ją vienija daugiau nei 11 500 aukštos kvalifikacijos aviacijos profesionalų.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite: www.bgs.aero.

Darbo pobūdis:

  • Pirkimo/paradavimo sąskaitų faktūrų suvedimas į apskaitos programą;
  • Atskaitingų asmenų apskaita;
  • Bankinių mokėjimų formavimas;
  • Ilgalaikio/trumpalaikio turto apskaita;
  • Finansinės informacijos pateikimas vadovybei;
  • Kiti buhalteriniai darbai.

Reikalavimai:

  • Turite aukštąjį / aukštesnįjį ekonominį, finansinį arba buhalterinį išsilavinimą;
  • Turite darbo patirtį buhalterijos srityje, ne mažiau, kaip 1 metai (privalumas);
  • Įmonių ūkinės ir finansinės veiklos buhalterinės apskaitos vedimą reglamentuojančių teisės aktų žinojimas ir gebėjimas juos efektyviai taikyti kasdieniame darbe;
  • Esate iniciatyvus, komunikabilus, turite puikius organizacinius įgūdžius;
  • Gebate dirbti dinamiškoje aplinkoje;
  • Turite puikius darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Mokate anglų kalbą (privalumas).

Mes Jums siūlome:

  • Draugišką, šaunų kolektyvą, su kuriuo bus smagu dirbti;
  • Profesines augimo galimybes ir tobulėjimą aviacijos / logistikos srityse;
  • Naują ergonomišką biurą, apdovanojimus už naujas idėjas, picų / vaisių dienas;
  • Sveikatos draudimą (praėjus trims darbo mėnesiams);
  • Laisvą dieną gimtadienio dienos proga;
  • Galimybę nemokamai naudotis vaikų dienos centru (esant poreikiui);
  • Galimybę nemokamai lankyti sporto salę pagrindinėje įmonės būstinėje;
  • Galimybę dirbti iš namų;
  • Nemokamą parkavimo vietą automobiliui (šalia ofiso);
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Irena Džangirašvili
+37061533525

Kas mes?

„Baltic Ground Services“ (BGS) yra tarptautinis antžeminio aptarnavimo, krovinių ir keleivinių orlaivių aptarnavimo, nuledinimo, degalų tiekimo, ADR logistikos, mokymo paslaugų ir IT sprendimų tiekėjas. Dirbame 11 oro uostų visoje Šiaurės, Centrinėje ir Rytų Europoje ir didžiuojamės daugiau nei 16 metų patirtimi aviacijos rinkoje.

BGS priklauso „Avia Solutions Group“, pirmaujančiai aviacijos paslaugų grupei, turinčiai beveik 100 biurų ir gamybos centrų visame pasaulyje, kuriai priklauso daugiau nei 7 000 aukštos kvalifikacijos aviacijos profesionalų

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Amston klientas
Vilnius
€ 2450 – 2980
Galioja iki: 2024.05.05
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Projektų administratorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1930 – 2500
Galioja iki: 2024.04.26
Gyvybės draudimo konsultantas (-ė) Alytuje
PZU Lietuva gyvybės draudimas
Alytus
€ 1000 – 3000
Modus Asset Management Investment Associate