34
SĄMATININKAS
Doleta, UAB
Doleta, UAB
Doleta, UAB

Doleta, UAB

Papildoma informacija

Darbo aprašymas:

  • Medinių gaminių (langų, durų, fasadų) sąmatų sudarymas ir komercinių pasiūlymų rengimas
  • Kasdienis bendravimas su projektų vadovais, konstruktoriais

Reikalavimai:

  • Inžinerinis išsilavinimas
  • Analogiška darbo patirtis - didelis privalumas.

Mes siūlome:

  • Įdomų darbą šiuolaikiškoje ir modernioje įmonėje
  • Palankias sąlygas panaudoti turimas profesines kompetencijas ir ugdyti naujas
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1766

Papildoma informacija: Atlyginimas priklauso nuo Jūsų turimos patirties

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 AutoCad

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Sigita Grisiūnienė
+37061247656

Mes, UAB „DOLETA", dirbame jau 30 metų ir esame medinių ir medžio-aliuminio langų, žiemos sodų, fasadų bei durų gamybos ekspertai. Orientuojamės į klientą, kuriam reikia kokybiškų, patikimai funkcionuojančių, užtikrinančių komfortą patalpoje ir turinčių nepriekaištingą estetinį vaizdą gaminių.

Įmonės tinklalapishttps://www.doleta.lt/