188
Jaunesnysis apskaitos specialistas (-ė)
AFServices, UAB

Reikalavimai

• Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas finansų ar ekonomikos srityje (kviečiame kandidatuoti ir paskutinių kursų studentus).
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, analitinis mąstymas.
• Atidumas, noras tobulėti, geri darbo laiko planavimo įgūdžiai, komunikabilumas, darbo komandoje įgūdžiai.
• Geros anglų kalbos žinios būtų privalumas.

Darbo pobūdis

• Dokumentų peržiūra ir tvarkymas pagal vidines procedūras.
• Pirminių apskaitos įrašų vedimas pagal vietinius bei tarptautinius apskaitos standartus.
• Kitų buhalterinės apskaitos operacijų vedimas, skolų derinimas, įvairių skaičiavimų rengimas ir tikrinimas.
• Pagalba vyresniesiems apskaitos specialistams ruošiant finansines bei kitas ataskaitas klientams.
• Pagalba vyresniesiems apskaitos specialistams audito proceso metu.

Įmonė siūlo

• Darbą draugiškoje, gyvybingoje ir profesionalioje komandoje.
• Mokymosi ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
• Modernią ir ergonomišką darbo aplinką naujame biure Vilniaus centre.
• Konkurencingą atlyginimą bei papildomas skatinimo priemones (įskaitant papildomą sveikatos draudimą, papildomas atostogų dienas ir t.t.).
• Darbo iš namų galimybes (taikant hibridinį darbo modelį).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 1600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Lvovo g. 37
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Ne visa darbo diena
  • Praktika

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Irmunda Jurkštienė

Esame jauna, veržli apskaitos specialistų komanda, teikianti apskaitos paslaugas tarptautiniams bei Lietuvos klientams. Plati ne tik mūsų klientų geografija, bet ir jų veiklos specifika - nuobodu nebus! Augant komandoms ir klientų portfeliui, ieškome jaunesniojo apskaitos specialisto (-ės).

Įmonės tinklalapishttps://www.afservices.net

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Ofiso administratorė (-ius)
UAB Atlantis Capital
Vilnius
€ 1500 – 2100
Galioja iki: 2024.04.29
Accountant
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 2500 – 2700
Galioja iki: 2024.04.28
Senior GL Accountant
Strategic Staffing Solutions International
Vilnius
€ 3500 – 4000
Galioja iki: 2024.04.26
Accounting Specialist / Buhalteris
Vilnius
€ 1700 – 2500
Galioja iki: 2024.05.02
Accountant (Payroll)
Vilnius
€ 2600 – 2900
Galioja iki: 2024.05.14