44
Serviso vadovas (-ė)
Moller Auto, UAB

Description

Moller Auto Keturi Žiedai į Serviso komandą kviečia prisijungti:

SERVISO VADOVĄ (-Ę)

Pagrindinės atsakomybės:

  • Serviso paslaugų strategijos vystymas, atitinkamų veiksmų kūrimas bei priemonių įgyvendinimas
  • Aukšto klientų pasitenkinimo užtikrinimas nuolat gerinant serviso aptarnavimą
  • Serviso finansinių tikslų įgyvendinimo planavimas, stebėsena, kontrolė
  • Serviso komandos formavimas, ugdymas, skatinimas, darbų ir kvalifikacijos kėlimo organizavimas
  • Pagrindinių serviso procesų organizavimas ir įgyvendinimo kontrolė

Reikalavimai kandidatams:

  • Esate sukaupęs (-usi) darbo patirties autorizuotame servise automobilių aptarnavimo ir remonto vadybos srityje ne mažiau nei 2 metus
  • Esate įgijęs (-usi) auštąjį techninį išsilavinimą
  • Gerai išmanote Serviso procesus ir turite aiškią jų vystymo viziją
  • Esate orientuotas (-a) į rezultatą ir keliamų tikslų pasiekimą
  • Gebate motyvuoti komandą, deleguoti užduotis, suprasti ir spręsti darbuotojų problemas, koordinuoti komandos darbą
  • Suprantate Serviso paslaugų apskaitą bei finansus
  • Esate komunikabilus (-i), sąžiningas (-a), atviras (-a) naujovėms, nebijote inicijuoti reikiamus pokyčius
  • Turite pozityvų „can do“ požiūrį ir norą priimti naujus iššūkius
  • Išmanote serviso IT sistemas
  • Gerai mokate anglų kalbą, rusų kalba - privalumas

Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

  • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
  • Į aukščiausius standartus orientuotą įmonės darbo kultūrą
  • Atsakingą ir dinamišką darbą bei puikias profesinio augimo galimybes tarptautinėje darbo aplinkoje
  • Atlygį, 3860 - 5150 EUR rėžyje (bruto), galimus papildomus priedus pagal pasiektus rezultatus bei papildomas naudas pagal galiojančią įmonės politiką

Jei norite tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškote!

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3860 - 5150

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Ukmergės g. 252, 06120, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Aušra Zvicevičienė

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Apskaitos informacinių sistemų vadovas (-ė)
Vilniaus universitetas
Vilnius
€ 4200 – 5400
Galioja iki: 2024.05.07
IT Service Manager
Telia
Vilnius
€ 4090 – 6130
Galioja iki: 2024.05.16
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group