52
OYSTER & Co, UAB
KOORDINATORIUS (-Ė) / SU UŽSIENIO KLIENTAIS

UAB OYSTER & Co jau daugiau nei 20 metų kuria, gamina ir parduoda novatoriškus vokiško stiliaus darbo drabužius. Savo gaminius parduodame Lietuvoje, Vakarų Europoje, daugiausia Vokietijoje. Dirbame su B2B ir su B2C klientais. OYSTER & Co būstinė yra Vilniuje, kurioje dirba iki 50 darbuotojų.

Darbo aprašymas:

  • Esamų ir naujų klientų užsakymų priėmimas, įvedimas ir apdorojimas;
  • Bendravimas su B2B ir B2C klientais telefonu ir el. paštu;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, kainų ir specialių sąlygų išaiškinimas;
  • Specialių užklausų ir skundų dėl mūsų gaminių perdavimas atsakingiems įmonės darbuotojams;
  • Klientų duomenų priežiūra;
  • Sąskaitų faktūrų išrašymas.

Reikalavimai:

  • vokiečių kalbos žinios (būtų privalumas);
  • anglų kalbos žinios;
  • bendravimo įgūdžiai telefonu;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje;
  • organizuotumas, kruopštumas, pareigingumas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel, Word, Rivilė būtų privalumas).

Mes siūlome:

  • visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • visas darbui atlikti reikalingas priemones;
  • įdomų ir nuolat dinamišką darbą.

Darbo laikas: visa darbo diena (9:00- 18:00, pietų pertrauka 13:00-14:00

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Panerių g. 51

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Vokiečių
Kontaktinis asmuo
Signė Straubergaitė

Įmonės tinklalapishttp://www.oystershop.de