129
AUDI naujų automobilių pardavimo vadybininkas (-ė)
Moller Auto, UAB

Description

Moller Auto Keturi Žiedai plečia savo Naujų automobilių pardavimo komandą ir kviečia prisijungti:

AUDI naujų automobilių pardavimo vadybininką (-ę)!

Pagrindinės atsakomybės:

  • Aktyvus pardavimas ir klientų aptarnavimas laikantis aukščiausių AUDI standartų
  • Bendravimas su esamais klientais bei aktyvus verslo ryšių su potencialiais klientais inicijavimas
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas ir sutarčių sudarymas
  • Informacijos rinkimas, struktūrizavimas, klasifikavimas ir ataskaitų rengimas
  • Klientų ir konkurentų elgesio automobilių pardavimo rinkoje analizė

Reikalavimai kandidatams:

  • Noras dirbti su Premium klasės prekės ženklu AUDI
  • Automobiliai - pomėgis bei domėjimosi sritis
  • Reprezentatyvumas, puikūs dalykinio bendravimo įgūdžiai
  • Proaktyvumas, operatyvumas, tikslingumas, disciplina
  • Savarankiškumas, gebėjimas priimti sprendimus bei išskirti prioritetus
  • Pozityvus požiūris ir savęs motyvacija
  • Patirtis naujų automobilių pardavimo srityje – privalumas
  • Geri bendravimo įgūdžiai anglų ir rusų kalbomis
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

  • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
  • Geras darbo sąlygas, aistringą, kvalifikuotą ir labai profesionalią komandą
  • Į aukščiausius standartus orientuotą įmonės darbo kultūrą
  • Puikias profesinio augimo galimybes tarptautinėje darbo aplinkoje
  • Atlygį, 1900 - 6000 EUR rėžyje (bruto), kuris priklauso nuo darbo rezultatų, bei papildomas naudas pagal galiojančią įmonės politiką

Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškai!

Jūsų CV kartu su motyvaciniu laišku lauksime iki 2023.03.19

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900 - 6000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Ukmergės g. 252, 06120, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Aušra Zvicevičienė

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pardavimų projektų vadovo (-ės)
CV-Online klientas
Vilnius
€ 2095 – 4959
Galioja iki: 2024.05.22
Pirkimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
Kesko Senukai Lithuania, UAB
Lietuva
€ 8500 – 10500
Galioja iki: 2024.05.04
Senior Sales Manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3600 – 5000
Galioja iki: 2024.05.09
Project development manager for Renewable energy
Amston klientas
Vilnius
€ 3200 – 5000
Galioja iki: 2024.05.16
Produkto vadovas (-ė)
AB "Vilniaus šilumos tinklai"