49
Pastočių inžinierius - Pastočių pirminių įrenginių grupėje
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Darbo aprašymas:

• elektros perdavimo tinklo pastočių rekonstravimo ar naujos statybos techninių projektavimo sąlygų rengimas, techninių projektų sprendinių derinimas ir tikrinimas, dalyvavimas objektų techninio vertinimo komisijų darbe;
• dalyvavimas aukštos įtampos pastočių pirminės įrangos gamykliniuose bandymuose, vertinant įrenginių darbo parametrus ir atitikimą nustatytiems reikalavimams;
• dalyvavimas pirminių įrenginių būklės įvertinimo bei atstatymo metodikų rengime;
• domėjimasis pastočių pirminės įrangos naujovėmis, jų pritaikymo elektros perdavimo tinkle galimybėmis, esminių reikalavimų šiai įrangai išskyrimas, kuriant jai bendrovės standartinius techninius reikalavimus.

Reikalavimai:

• aukštasis elektros energetikos, elektros inžinerijos išsilavinimas;
• 3 metų darbo su aukštos įtampos pirminiais įrenginiais patirtis projektuojant jų įrengimą, statant, eksploatuojant ar tiekiant;
• MS Office, geros anglų kalbos žinios (techninės dokumentacijos skaitymui);
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
• inžinerinis mąstymas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingas požiūris, noras mokytis ir tobulinti savo žinias minėtoje srityje;
• gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Papildoma informacija:

Jei skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai svarstai prisijungti prie mūsų komandos. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.), tau kaip naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir naudų krepšelį. Tikimės, kad dėka jo tau bus lengviau pajausti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą. Turėsi lengvesnes galimybes ne tik rūpintis asmeniais poreikiais, bei šeima, bet tuo pačiu, atsivers platesnės galimybės prisidėti prie socialinės veiklos. Tau siūlome:
• galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
• palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
• dirbti įdomų, praturtinantį ir profesiškai ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
• vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
• galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
• papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
• nuotolines mankštas, sveikatos draudimą;
• darbo užmokestis nuo 1900 EUR iki 2700 EUR (su mokesčiais), priklausančią nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo ir skatinimo sistemą, pagal Litgrid vidines tvarkas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.
Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900 - 2700

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g. 8, 05131 Vilnius, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Inžinerija

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Edita Šimanec
+370 697 60727

„Litgrid“ – energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Čia dirbantys žmonės geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina daugiau kaip 370 „Litgrid“ specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą – tokią, kurioje norisi būti ir veikti.

„Litgrid“ yra lygias galimybes puoselėjanti bendrovė. Esame atviri visiems (-oms) kandidatams (-ėms), nediskriminuodami jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Litgrid“ komandos dalimi.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti www.litgrid.eu skiltyje „Litgrid žmonės” (https://www.litgrid.eu/index.php/apie-litgrid/litgrid-zmones/1470https://www.litgrid.eu)

Prisijunk prie mūsų komandos!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu