65
KLASCO, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija
Elektromonteris/elektrošaltkalvis

Darbo pobūdis:

įmonės elektros ūkio techninis aptarnavimas ir priežiūra 0,4 kV ir 10 kV elektros įrenginių objektuose;
operatyvinių perjungimų vykdymas elektros įrenginiuose 0,4-10 kV;
gedimų šalinimas 0,4-10 kV elektros įrenginiuose;
veikiančių elektros įrenginių apžiūrų vykdymas;
naujų elektros įrengimų montavimas, paleidimas;
darbai aukštyje (aukštumoje), apšvietimo bokštai, sandėlių apšvietimas.

Reikalavimai:

elektrotechninis išsilavinimas;
darbų saugos instrukcijų žinojimas;
mokėjimas skaityti bei suprasti schemas, brėžinius;
elektrosaugos kategorija VK;
vairuotojo kategorija B kategorija.

Mes siūlome:

darbo grafiką 5 d.d. savaitėje arba pamaininį, slenkantį grafiką;
papildomą privatų sveikatos draudimą, mokymus, kvalifikacijos kėlimą;
profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1650

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Gražvyda Pulkienė
8 686 76101

Įmonės tinklalapishttp://www.klasco.lt