54
GO-ERP, UAB
Microsoft D365 Finansų/SCM sprendimų konsultantas
GO-ERP, UAB
GO-ERP, UAB

GO-ERP, UAB

Pozicijos darbo aprašymas

  • Būti vedančiuoju finansų konsultantu.
  • Atlikti verslo proceso (-ų) analizę, įvertinant jų optimizavimo galimybes.
  • Projektuoti ir testuoti sprendimus sistemoje.
  • Projektuoti sistemos pakeitimus, parengti jų aprašymus, perduoti programuotojams bei testuoti.
  • Apmokyti kliento darbuotojus kaip naudotis verslo valdymo sistema (mokymai, konsultacijos, vartotojo instrukcijų parengimas).
  • Konsultuoti klientus VVS naudojimo klausimais.
  • Gilinti/naujinti savo produkto žinias.
  • Dalintis patirtimi ir žiniomis, mokinant ir konsultuojant kolegas.

Reikalavimai

  • Stiprus Finansų procesų išmanymas.
  • Patirtis dirbant su verslo valdymo sistema – kliento arba užsakovo pusėje.
  • Gebėjimas analizuoti bei sisteminti informaciją.
  • Gebėjimas planuoti ir vykdyti užduotis, efektyviai išnaudojant laiką.
  • Noras tobulėti IT bei verslo procesų valdymo srityje.
  • Labai geros lietuvių bei anglų kalbų žinios.
  • Naudingi įgūdžiai: Microsoft Dynamics 365 F&O/AX išmanymas.

Siūlome

  • Konkurencingą atlygį IT darbo rinkoje.
  • Nuolatiniam tobulėjimui palankią aplinką bei kompetentingą vadovų komandą.
  • Draugišką ir ambicingą profesionalų kolektyvą – mokomės ir tobulėjame kartu!
  • Dinamišką ir neformalią organizacinę kultūrą.
  • Dalyvavimą įdomiuose, tarptautiniuose projektuose ir tavo indėlį į žinomų kompanijų sėkmės istorijas.
  • Tradicines šventes, galimybę dalyvauti įvairiuose kolektyvo laisvalaikio užsiėmimuose.
  • Hibridinio darbo modelį.
  • "Workcation" - galimybę vieną mėnesį dirbti iš Jūsų pasirinktos šalies.
  • Papildomas atostogų dienas.
  • Anglų kalbos pamokas.
  • Atlyginimą nuo 2000€ iki 3000€ į rankas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3305 - 4958

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Dynamics 365 ERP Apps (AX/D365 Finance/SCM/BC/NAV)  MS Word MS Excel

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Asta Dargevičienė
+37062568359

Rinkis karjerą sparčiai augančioje, tarptautinėje IT įmonėje – GO-ERP!

Įsikūrę trijuose Europos miestuose, kiekvieną dieną dirbame su klientais iš viso pasaulio. Jau 10 metų sėkmingai darbuodamiesi galime pasigirti, jog esame vieni stipriausių Microsoft Dynamics 365 partnerių Lietuvoje.

Tiek dirbdami su klientais, tiek bendraudami tarpusavyje, kiekvieną dieną vadovaujamės keturiomis vertybėmis: atvirumas, komandiškumas, orientacija į tikslą ir proaktyvumas. Jos yra svarbus kriterijus ir darbuotojų atrankos procsese, todėl jeigu tavo vertybės sutampa su mūsų, nedelsk, rinkis mieliausią širdžiai darbo pasiūlymą ir aplikuok!

Įmonės tinklalapishttp://go-erp.eu