86
WILO LIETUVA, UAB
Projektų vadovas, Vilniuje

Wilo SE – vienas didžiausių pasaulyje siurblių skirtų pramonei, vandentvarkai, šilumos ūkiui, bei kondicionavimui gamintojų, turintis gamybos centrus Vokietijoje, Prancūzijoje, Pietų Korėjoje, Indijoje, Kinijoje produkcija tiekiantis į daugiau kaip 80 pasaulio šalių. Wilo SE dukterinės įmonės veikia daugiau kaip 60 yje pasaulio šalių. Šioje kompanijoje ir jos atstovybėse dirba daugiau kaip 8000 darbuotojų, 2022 m. apyvarta – 1.9 mln. Eurų. Lietuvoje Wilo siurbliai naudojami jau daugiau kaip 20 metų ir yra puikiai vertinami dėl kokybės ir patikimumo.

UAB „WILO Lietuva“ sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje, bei šiuo metu siūlo darbą:

Projektų vadovui, Vilniuje

Darbo aprašymas:

  • Skatinti Wilo SE produkcijos, skirtos pramonei, šilumos ūkiui, pastatų inžinerinėms sistemoms, pardavimus;
  • Palaikyti glaudžius kontaktus su projektavimo, montavimo, šilumos tiekimo įmonėmis;
  • Palaikyti glaudžius kontaktus su Wilo SE produkciją platinančiais didmenininkais, bei koordinuoti projektinius pardavimus;
  • Organizuoti mokymus.

Reikalavimai:

  • Aktyvių pardavimų patirtis;
  • Sugebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su įvairiais žmonėmis;
  • Sugebėjimas savarankiškai planuoti savo darbą;
  • Šildymo rinkos išmanymas (privalumas);
  • Aukštasis išsilavinimas šildymo srityje (privalumas);
  • Anglų kalba;
  • Darbas kompiuteriu;
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

  • Daug įdomaus ir atsakingo darbo jauname ir draugiškame kolektyve;
  • Pagalbą organizuojant darbinę veiklą;
  • Galimybę sprendimus priimti savarankiškai;
  • Atlyginimą, atitinkantį darbuotojo kvalifikaciją bei veiklos rezultatus;
  • Socialines garantijas, sveikatos draudimą, kaupimus į trečios pakopos pensijų fondus;
  • Tarnybinį automobilį;
  • Apmokymus;

CV ir motyvacinį laišką, siųsti iki kovo 28 d. su nuoroda „Projektų vadovas“.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttp://wilo.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Produkto vadovas (-ė) (kurjerių paslauga)
Lietuvos paštas, AB
Vilnius
€ 2800 – 3300
Galioja iki: 2024.04.19
Prekės ženklo vystymo vadovas (-ė)
Amston klientas
Kaunas
€ 3800 – 4140
Galioja iki: 2024.05.08
Pardavimų vadovė (-as)
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3300 – 3800
Galioja iki: 2024.04.28
KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express