130
Amber team, UAB
Administratorius (-ė)-vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis

Amber staff klientė - įmonė UAB „Vimista“, kuri didžiuojasi, kad yra lanksti, organiška, greitai sprendimus priimanti kompanija, kuri taip pat suteikia ypač lanksčias darbo laiko organizavimo sąlygas savo kolegoms. Į savo nedidelį darnų kolektyvą įmonė kviečia prisijungti Administratorių (-ę) – vadybininką (-ę):

Tikimės, kad TU gali būti įmonės darbuotojų jungiamoji grandis ir padėsi direktoriui, vadybininkams, buhalterijai ir sandėlininkui dar sėkmingiau vykdyti jų kasdienes užduotis:

Pagalba pardavimų vadybininkams:
• PVM ir išankstinių s.f. išrašymas;
• Informacijos apie klientų apmokėjimus ar jų vėlavimus teikimas bei priminimų klientams siuntimas;
• Tarptautinio ir vietinio transporto užsakymas;
• Gautų prekių pajamavimas apskaitos programoje;
• VIP klientų prekių likučių stebėjimas mūsų sandėlyje;
• Klientų įmonių ir kontaktinių asmenų suvedimas į apskaitos programą;
• Pagalba organizuojant verslo keliones (viešbučiai, etc.);
• Užsakymo informacijos perdavimas į sandėlį.

Pagalba buhalterijai:
• Įmonei išrašomų PVM s.f. surinkimas ir perdavimas buhalterijai;
• Važtaraščių išrašymas per i.VAZ;
• Mokėjimų tiekėjams pagal sutartą grafiką ir taisykles organizavimas;
• Sandėlio inventorizacijos vykdymas.

Pagalba direktoriui:
• Periodinių ataskaitų parengimas ir teikimas;
• Renginių kolegoms idėjos ir jų organizavimas;
• Įmonės veiklai reikalingų paslaugų kainų ir sąlygų apklausa;
• Pagalba surenkant veiklai vykdyti ir analizuoti reikiamą informaciją.

Administravimo funkcijos:
• Bendros tvarkos biure užtikrinimas;
• Svečių pasitikimas;
• Reikalingų prekių biurui užsakymas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad TU:
• Turi aukštąjį išsilavinimą (gali būti paskutinių kurso studentas);
• Puikiai išmanai raštvedybą ir gebi naudotis kompiuteriu (excel, word ir kt.);
• Puikiai moki lietuvių kalbą;
• Gerai moki anglų kalbą

Mums taip pat labai svarbu, kad TU:
• gebi siekti rezultato;
• gebi efektyviai ir operatyviai dirbti su skirtinga informacija;
• gebi greitai ir lanksčiai reaguoti į dinamiškas situacijas;
• gebi sklandžiai bei taisyklingai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, esi gerai susipažinęs su dokumentų tvarkymo, apskaitos ir raštvedybos taisyklėmis, kalbos kultūros normomis;
• esi savarankiškas (-a) ir moki dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Mes TAU siūlome:
• darbą draugiškame kolektyve ir palaikantį vadovą;
• darbo užmokestį nuo 1900 -2300 Eur neatskaičius mokesčius (priklausomai nuo darbinės patirties bei turimų kompetencijų);
• galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu;
• įmonės renginius.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900 - 2300

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Vaida Bortelienė
+37067117467

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje. Amber staff įkurta 2012m. Tais pačiais metais duris atvėrė biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, taip užtikrinant mūsų paslaugų teikimo galimybes visoje Lietuvoje.