35
Šviesos technologijos, UAB
Pardavimų vadybininkas (-ė)

Siūlome kompleksiškus sprendimus protingiems namams – nuo paprasčiausios rozetės iki sudėtingų apšvietimo sprendimų, apimančių projektavimo, instaliavimo ir paleidimo darbus! Kasdien bendraudami su interjero dizaineriais, statybų rangovais, projektuotojais, matome, kad vis daugiau gyventojų suvokia apšvietimo reikšmę.

Kiekvienas įgyvendintas projektas džiugina mus, jaučiamės šiek tiek prisidėję, kuriant saugesnę, ekologišką ir energiją taupančią bei gražesnę aplinką mūsų vaikams ir mums visiems.

Plečiame savo veiklą ir prie komandos Vilniuje ir Kaune kviečiame prisijungti pardavimų vadybininką (-ę):

Darbo aprašymas:
• darbas su įvairiais apšvietimo projektais;
• ryšių su esamais klientais palaikymas, naujų paieška, ilgalaikės partnerystės vystymas;
• konsultavimas, sutarčių įgyvendinimo kontrolė;
• pasiūlymų ruošimas ir teikimas, pardavimas;
• bendradarbiavimas su partneriais, architektais, tiekėjais.

Reikalavimai:
• panašaus darbo patirtis (apšvietimo srityje – privalumas);
• kūrybiškumas, humoro jausmas;
• inžinerinis išsilavinimas (privalumas);
• žinios apie apšvietimą (privalumas);
• darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• anglų kalbos žinios;
• puikūs bendravimo, derybų vedimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
• gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakomybės už savo darbą ir rezultatus.

Įmonė siūlo:
• įdomų ir dinamišką darbą nedidelėje specialistų komandoje;
• darbą su patikimais, pasaulyje žinomais šviestuvų gamintojais;
• profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
• draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką;
• konkurencingą atlyginimą, atitinkantį Jūsų kvalifikaciją bei motyvacinę sistemą;
• bazinis atlyginimas – nuo 2300 EUR.

  Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis, prašome savo CV siųsti su nuoroda „PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)“

Tel. pasiteiravimui: +370 698 12430

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2300

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Gintaras .

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Regional Sales Manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3800 – 4130
Galioja iki: 2024.05.13
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Vilnius
€ 1930 – 2630