92
Sistemų administratorius (-ė)
ATEA, UAB
ATEA, UAB
ATEA, UAB

ATEA, UAB

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažiau kaip 3 metai sistemų administratoriaus darbo patirtis;
  • Patirtis sistemų administravime;
  • Geros virtualizavimo platformų (Hyper-V; VMware vSphere) žinios;
  • Geros kompiuterinių tinklų (Vlan, IPSec, Port Forward) ir ugniasienių (Firewalls) žinios;
  • Patirtis dirbant su MS SQL duomenų bazėmis bei jų administravimu;
  • Geros Microsoft Windows Server žinios;
  • Patirtis dirbant su Active Directory, DNS, DHCP, SCOM;
  • Patirtis dirbant su apsaugos sistemomis (IPS; IDS, DDOS);
  • Darbo su stebėjimo sistema Zabbix, patirtis;
  • Techninės anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas ir organizuotumas.

Darbo pobūdis

  • IT infrastruktūros priežiūra ir sklandaus darbo užtikrinimas;
  • Tinklo bei tarnybinių stočių aptarnavimas, konfigūravimas;
  • Atsarginių duomenų kopijų užtikrinimas/stebėjimas/testavimas;
  • Sistemų monitoringas ir gedimų šalinimas;
  • IT infrastruktūros dokumentavimas;
  • Bendravimas su ryšio ar kitų IT paslaugų tiekėjais;
  • Dalyvavimas projektuose;
  • Kiti administratoriaus darbai.

Įmonė siūlo

Mūsų šūkis - The Place to Be
Mus visus vienija bendra vizija sukurti vietą, kurioje būtų gera ir naudinga visiems – darbuotojams, klientams, partneriams ir akcininkams. Prisijunk - ir padėk tai įgyvendinti #TP2B

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    J. Rutkausko g. 6, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Neringa Zulonė
+37067514002

Atea – didžiausia Baltijos šalyse informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėja. Savo klientams mes kuriame vertę teikdami produktus, paslaugas bei sprendimus IT infrastruktūrai, informacinėms sistemoms, objektų bei sistemų saugumui. Atea Baltijos šalyse dirba daugiau nei 700 darbuotojų, o bendra apyvarta 2015 metais siekė 107 mln. Eurų.
Atea grupė yra pirmaujanti IT infrastruktūros sprendimų teikėja visose Šiaurės ir Baltijos šalyse, jos apyvarta sudaro apie 3 mlrd. Eurų.

Atea grupė tvarko Kandidatų asmens duomenis, siekdama įvertinti asmens tinkamumą eiti pareigas ar atlikti darbo funkcijas, taip pat darbo sutarties sudarymo tikslu. Duomenų tvarkymo pagrindas – ikisutartiniai santykiai su duomenų subjektu. Duomenų tvarkymo trukmė – iki vykdomos atrankos pabaigos. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite: https://www.atea.lt/apie-atea/duomenu-privatumo-politika/.

Įmonės tinklalapishttp://www.atea.lt