1463
CNC staklių operatorius
Turboservisas, UAB

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis su 5 ašių CNC staklėmis (patirtis su anksčiau išvardintomis staklėmis didelis privalumas);
  • Mokėjimas skaityti brėžinius;
  • G-kodo skaitymas ir rašymas;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti darbus ir sekti sandėlio atsargas;
  • Atsakingumas, lojalumas, kruopštumas, pareigingumas;

Darbo pobūdis

Ieškome pagrindinio CNC staklių operatoriaus(-ės) darbui su skirtinga įranga turbokompresorių sparnuočių gamybai bei kitų detalių modifikavimui.

Pagrindinės pareigos:
  • Turbokompresorių aliumininių sparnuočių gamyba nuo ruošinių iki galutinio produkto naudojant skirtingas stakles:
  • Sparnuočių ruošinių gamyba naudojant DMG mori tekinimo stakles;
  • Frezavimas iš pagamintų ruošinių naudojant Heidenhain 5 ašių stakles;
  • Nerudijančio plieno, spyžiaus, aliuminio detalių tekinimas naudojant 5 ašių Heidenhain bei Microcut stakles;

Įmonė siūlo

  • Puikios darbo sąlygos švariose ir prižiūrimose patalpose. Vasaros karščius malšiname kondicionieriais (kartais kolegos net ledais pavaišina!), o pasibaigus vasarai jungiame šilumą ir toliau komfortiškai dirbame.
  • Išalkus tavęs lauks virtuvėlė, kurioje galėsi prisėsti, pasišildyti maistą ir ramiai papietauti. Taip pat už kelių metrų įsikūręs Benedikto turgus, todėl alkanas (-a) neliksi.
  • Pastoviai skalbiama darbo apranga;
  • Laiku mokamas konkurencingas atlyginimas;
  • Tobulėjimo galimybės.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2500 - 3300

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Ukmergės g. 251

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 CNC įrengimų supratimas CNC G-code

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Paulius Karklelis
Turbokompresorių remonto bei priežiūros paslaugas teikti pradėjome dar 1995 metais. Per ilgus darbo metus sukaupėme didelę patirtį ir tapome didžiausia turbinų restauravimo-gamybos įmone Lietuvoje. Laikui bėgant prie remonto darbų pridėjome hibridinių turbinų gamybą ir sėkmingai augame iki šiol.

Вебсайт компанииhttps://www.turbosystems.info

Похожие объявления о вакансиях

Inžinierius - konstruktorius (-ė)
Malagris, UAB
Vilnius
€ 2300 – 2900
Срок: 2024.06.20
Lazerių technikas (-ė) (Pradėk karjerą!)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1600 – 2500
Срок: 2024.06.23
Product Owner of Head end System (HES) for Advanced Metering Infrastructure
Elgama-elektronika, UAB
Vilnius
€ 4000 – 5500
Срок: 2024.06.27
Tvarumo projektų koordinatorius (-ė)
AUGA
Vilnius
€ 2800 – 3300
Срок: 2024.06.16
Pardavimų vadybininkas (-ė)
TECHIN (Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras)
Vilnius
€ 1500 – 2800
Срок: 2024.06.29
Parduotuvės skyriaus vadovas (-ė), "H&M" Vilniuje, pilnas etatas
H & M Hennes & Mauritz, UAB
Vilnius
€ 1575
Срок: 2024.07.04