2441
Elektros įrangos montuotojas (Autoelektrikas)
Forveda, UAB

Darbo pobūdis

  • Papildomos elektros įrangos montavimas naujuose mikroautobusuose (Iveco Daily, Mersedez-Benz Sprinter, Ford Transit);
  • Laidų pynių paruošimas pagal schemą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Automobilių elektros instaliacijos techninės žinios;
  • Atsakingumas ir darbštumas;
  • Noras tobulėti automobilių elektronikos srityje;
  • Analogiško darbo patirtis (privalumas).

Įmonė siūlo
  • Nemonotonišką, įdomų ir dinamišką darbą augančioje įmonėje;
  • Inovatyvias darbo priemones;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • Švarią ir tvarkingą darbo aplinką;
  • Įdomius ir vis skirtingus projektus;
  • Karjeros galimybes;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą + patrauklią bonusinę sistemą

Kviečiame prisijungti prie šaunios Forveda komandos!

Darbo vieta: Perkūno g. 3, Avižieniai, Vilniaus r.
Tel. pasiteiravimui: +37069968241.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1806.74 - 2220.57

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Perkūno g. 3, Avižieniai

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 atsakingumas Automobilių elektros instaliacijos techninės žinios Noras tobulėti automobilių elektronikos srityje Analogiško darbo patirtis (privalumas)
Контактное лицо
Ingrida Paulikaitė
+37069968241
Įmonės Forveda varomoji jėga atsidavusių profesionalų komanda ir unikalus skaitmeniniu būdu valdomas gamybos procesas. Ne tik gaminame mikroautobusus, bet ir nuolat diegiame naujoves, kad galėtume klientams pasiūlyti aukščiausios vertės produktus ir paslaugas.

Gaminami projektai:

  • Tarpmiestiniai mikroautobusai;
  • Žemagrindžiai miesto mikroautobusai;
  • Elektriniai mikroautobusai;
  • VIP verslo klasės mikroautobusai;
  • Specialios paskirties mikroautobusai.

Вебсайт компанииhttp://www.forveda.lt

Похожие объявления о вакансиях

Tentinių paviljonų montuotojas (nuolatinis arba papildomas darbas)
UAB NP GRUPĖ
Vilnius
€ 8 – 10
Срок: 2024.07.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Sensum air UAB
Vilnius
€ 1501 – 2455
Срок: 2024.07.06
Techninės priežiūros komandos vadovė / -as
Vilniaus vystymo kompanija
Vilnius
€ 4400
Срок: 2024.06.26
Ekspedicijos ir klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
Bright logistic solutions, UAB
Klaipėda
€ 2000 – 2500
ELECTRONICS REPAIR ENGINEER
Deeper, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2150
Gydymojo masažo specialistas
Antalgija, UAB
Kaunas