2376
Tvarumo projektų koordinatorius (-ė)
AUGA
AUGA
AUGA

AUGA

Darbo pobūdis

  • Vidiniais ir išoriniais resursais įgyvendinti emisijų skaičiavimo ir poveikio aplinkai vertinimo projektus, tokius kaip: produktų būvio ciklo vertinimas (angl. LCA), vystomų technologijų poveikis, emisijų mažinimo ir kompensavimo vertinimas ir kt. (duomenų valdymo ir kiekybiniai įgūdžiai - privalumas);
  • Sekti tvarumo srities tyrimus, ieškoti mokslinės informacijos ir pritaikymo, siekiant poveikio bioįvairovei, pakuotėms, energijai, vandens vartojimui ir pan.;
  • Sekti tvarumo srities reguliavimą, taikyti esamus ir naujus atskaitomybės standartus (ES taksonomija, GRI, ESRS ir kt.);
  • Teikti pagalbą ruošiant metines tvarumo ataskaitas (ESG), daugiausia aplinkosaugos (E) srityje, surenkant, pateikiant, paaiškinant informaciją;
  • Skaičiuoti įmonių grupės veiklos metines emisijas ir ieškoti jų mažinimo būdų. Bendradarbiaujant su padaliniais rinkti duomenis iš vidinių šaltinių, taikyti aktualias skaičiavimo metodikas ir emisijų faktorius, bendrauti su išoriniais auditoriais;
  • Raportuoti įmonių grupės emisijų rodiklius pagal tarptautinius standartus ir globalius sertifikatus (patirtis su ISCC standartu - privalumas);
  • Diegti tvarumo procedūras ir procesus įmonių grupės veikloje;
  • Skatinti vidinę tvarumo įmonės kultūrą ir koordinuoti tarpkomandinius šios srities projektus;
  • Pagal kompetenciją vykdyti kitus tiesioginio vadovo pavedimus.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas teisės, aplinkosaugos, inžinerijos ar kitoje su tvarumu susijusioje srityje;
  • Patirtis dirbant su tvarumo projektais;
  • Būti susipažinus su pagrindinėmis emisijų skaičiavimo metodikomis: IPCC, GHG protocol.
  • Puikūs lietuvių ir anglų kalbų įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas;
  • Iniciatyvumas, proaktyvumas bei noras prisidėti prie pokyčių įgyvendinimo;

Įmonė siūlo

  • kvalifikaciją ir patirtį atitinkantį darbo užmokestį;
  • galimybę įgyti žinių ir įvairiapusės su tvarumo projektais susijusios darbo patirties;
  • galimybę dalyvauti AUGA group akcijų opcionų programoje;
  • 24/7 draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • nuolaidas įmonės produkcijai/paslaugoms;
  • tobulėjimo, karjeros galimybes;
  • malonią darbo aplinką ir draugišką kolektyvą.

Jei manai, kad esi tinkamas kandidatas, sutinki pasidalinti savo asmens duomenimis, reikalingais vykdant atranką ir nori prisidėti prie AUGA sėkmės istorijos, dalinkis savo gyvenimo aprašymu - mes Tavęs laukiame.
Informuosime tik atsirinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2800 - 3300

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    Quadrum North, Konstitucijos pr. 21C
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Viktorija Gružauskienė
AUGA group - įmonių grupė, vystanti emisijas mažinančias žemės ūkio technologijas, taikanti tvaraus ūkininkavimo modelį ir siūlanti tvaresnius ekologiškus produktus vartotojams bei žaliavas perdirbėjams.

Tvarumas yra AUGA group DNR, to siekiame per visas tris tvarumo sritis: socialinę atsakomybę, tvarų valdymą ir aplinkosaugą, kuriai skiriame daugiausia dėmesio. Nors šiandien grupė vysto ekologinę žemdirbystę ir daro daugiau nei reikalauja šios srities ūkininkavimo standartai, šių priemonių nepakanka, siekiant sumažinti žemės ūkio sukuriamą neigiamą poveikį aplinkai.

Globaliu mastu, žemės ūkis yra atsakingas už beveik ketvirtadalį šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų pasaulyje ir šiuo metu nėra realių priemonių kaip jas sumažinti. Suprasdami tai, imamės lyderystės vystyti naujus technologinius sprendimus, kurie leis sukurti tvarios žemdirbystės standartą ir pagaminti maistą be kainos gamtai. AUGA group sieks, kad jos sukurti inovatyvūs sprendimai būtų pritaikyti globaliai, taip įgalinant viso pasaulio vartotojus prisidėti prie teigiamo poveikio klimato kaitai.

Ieškome Tvarumo projektų koordinatorės (-iaus), kuri/-s bus atsakinga/-s už poveikio gamtai, emisijų skaičiavimo projektus ir kitus tvarumo srities tyrimus ir tokiu būdu prisidės prie ambicingų AUGA group tikslų įgyvendinimo.

Вебсайт компанииhttp://www.auga.lt

Похожие объявления о вакансиях

Koordinatorius (-ė) (BioTech Lab skyriuje)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2500 – 2800
Срок: 2024.07.05
Investavimo projektų koordinatorius (-ė)
CV-Online klientas
Vilnius
€ 2630 – 3500
Срок: 2024.06.15
ESG Reputational Risk Senior Officer
Alter Domus Lithuania, UAB
Vilnius
€ 2550
Investicijų projektų vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2785 – 4175
Срок: 2024.06.22
Microsoft Dynamics NAV/Business Central konsultantas (-ė) – programuotojas (-a)
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 2100 – 4600
Срок: 2024.06.21
Project Manager
„Citadele" bankas
Vilnius
€ 3000 – 4000
Срок: 2024.06.29