304
Suvirinimo gamybos meistras (-ė) (tarptautinė kompanija)
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Darbo organizavimas bei užduočių paskirstymas užtikrinant sklandų gamybos plano vykdymą;
  • Vadovavimas pavaldiems gamybos darbuotojams, jų ugdymas ir motyvavimas;
  • Kokybės kontrolė bei kokybės dokumentacijos pildymas;
  • Nustatytos vidinės tvarkos bei darbų saugos kontrolė ir palaikymas;
  • Nuolatinis gamybos procesų bei darbo vietų tobulinimas pagal LEAN sistemą;
  • Dalyvavimas efektyvumo didinimo ir kokybės gerinimo projektuose;
  • Gamybinių problemų sprendimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis (pageidautina techninis) išsilavinimas;
  • Vadovavimo gamyboje patirtis bei gamybos procesų išmanymas;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office aplinka);
  • Metalo gaminių gamybos technologijų supratimas;
  • Brėžinių skaitymo įgūdžiai;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios privalumas;
  • Suvirinimo proceso išmanymas (suvirinimo darbų meistro atestatas arba VT1 pažymėjimas - būtų privalumas);
  • Darbo pagal LEAN sistemą patirtis privalumas;
  • Organizaciniai gebėjimai, atsakingumas, komunikabilumas, darbų planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Komandos lyderio savybės ir vidinė motyvacija.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę prisidėti prie šiuolaikiškos, inovatyvios ir nuolat tobulėjančios tarptautinės kompanijos rezultatų;
  • Savirealizacijos, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką ir profesionalią komandą, kuri yra įmonės sėkmės pagrindas;
  • Fiksuotą atlyginimą 2700 Eur (neatskaičius mokesčių) bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Darbą viena pamaina.

Telefonas pasiteiravimui: +37066226455, kontaktinis asmuo Rasa. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2700

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Rasa .
+37066226455
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientė tarptautinė, šiuolaikiška gamybinė kompanija, veiklą vystanti visame pasaulyje, rinkai tiekianti unikalų, inovatyvų ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantį produktą, skirtą statybų pramonei, plečiant veiklą į profesionalią ir jaunatvišką komandą Kaune kviečiamas (-a) Suvirinimo gamybos meistras (-ė).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

PARDAVIMŲ INŽINIERIUS (garo ir kondensato sistemos pramonei)
Filter, UAB
Kaunas
€ 2600 – 3000
Срок: 2024.06.20
PARDAVIMŲ INŽINIERIUS (vandens paruošimas, vandens kokybės gerinimo sprendimai)
Filter, UAB
Kaunas
€ 2149 – 2644
JIRA Administrator
Multitude SE
Kaunas
€ 3200 – 4000
Audinių transportuotojas
AUDĖJAS, UAB
Kaunas
€ 969
Срок: 2024.06.21
Automechanikas
MB Projektų klubas
Kaunas
€ 1700 – 2500
Срок: 2024.06.24
Gamybos vadovas (-ė)
People Link, UAB
Kaunas
€ 5000 – 6000
Срок: 2024.06.30