1100
Dienos redaktorius (-ė)
LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA, VšĮ

Darbo pobūdis

LRT gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, prie TV naujienų tarnybos komandos kviečia prisijungti Dienos redaktorių (-ę).

  • sekti Lietuvos ir užsienio įvykius bei įvairius informacijos šaltinius;
  • redaguoti reportažus;
  • tvarkyti žinių turinį, struktūrą ir eigą.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas žurnalistikos srityje;
  • ne mažesnė kaip 3 metų televizijos kūrybinio proceso organizavimo darbo patirtis;
  • puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • gebėjimas atrinkti ir redaguoti naujienas;
  • patirtis organizuoti žmonių darbą, įtraukti, motyvuoti;
  • Lietuvos Respublikos ir tarptautinių teisės aktų, reglamentuojančių žiniasklaidos darbą, išmanymas.

Įmonė siūlo

  • išskirtinę ir įdomią aplinką viename moderniausių transliuotojų Baltijos šalyse;
  • iššūkių kupiną kasdienybę, profesinį augimą ir plačias saviraiškos galimybes;
  • profesionalią, bendradarbiaujančią komandą;
  • papildomą sveikatos draudimą, daugiau poilsio dienų, nei numatyta DK, ir bendrus renginius;
  • darbo užmokestį nuo 2900€/mėn. iki 3400 €/mėn. neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo jūsų turimų kompetencijų ir atitinkamos darbo patirties.
  • kintamą atlygio dalį už pasiektus veiklos rodiklius.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2900 - 3400

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    S. Konarskio g. 49, Vilnius

Тип работы

  • Неполное рабочее время
Контактное лицо
Ieva Martinkevič
LRT atvira, skaidri, socialiai atsakinga ir savo žmones mylinti organizacija. Esame didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje.
Kviečiame prisijungti!

Вебсайт компанииhttp://www.lrt.lt

Похожие объявления о вакансиях

Laisvai samdomas kalbos redaktorius (-ė)
All Media Lithuania, UAB
Vilnius
€ 15
Срок: 2024.07.03
Komunikacijos skyriaus vadovas (-ė)
Mykolo Romerio Universitetas
Vilnius
€ 2000 – 2500
Срок: 2024.06.28
Komunikacijos specialistas (-ė)
Egles sanatorija UAB
Литва
€ 1600 – 1910
Срок: 2024.06.27
Administravimo specialistas (-ė) Personalo komandoje
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 1560 – 2340
Mazda automobilių pardavimo vadybininkė (-as)
Inchcape Lietuva
Vilnius