696
Politikos aktualijų žurnalistas (-ė)
LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA, VšĮ

Darbo pobūdis

LRT gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje prie LRT.lt portalo redakcijos komandos, kviečia prisijungti Politikos aktualijų žurnalistą (-ę).

  • Originalių publikacijų apie politines, ekonomines ir socialines aktualijas rengimas LRT.lt portale.
  • Informacijos rinkimas iš visų prieinamų šaltinių, jos redagavimas ir operatyvus publikavimas portale.
  • Idėjų siūlymas, teikimas, prisidedant stiprinant LRT.lt žinomumą bei populiarumą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aktyviai domitės ir išmanote Lietuvos ir pasaulio aktualijas.
  • Gebate dirbti greitai, esant stresinėms situacijoms.
  • Turite puikias lietuvių bei anglų kalbos žinias.
  • Privalumas - rusų kalbos žinios.
  • Patirtis žiniasklaidos srityje būtina.

Įmonė siūlo

  • Galimybę tobulėti profesionalioje LRT.lt komandoje bei išbandyti kitas medijas televiziją ir radiją.
  • Išskirtinę ir įdomią aplinką viename moderniausių transliuotojų Baltijos šalyse.
  • Iššūkių kupiną kasdienybę, profesinį augimą ir plačias saviraiškos galimybes.
  • Profesionalią, bendradarbiaujančią komandą.
  • Papildomą sveikatos draudimą, daugiau poilsio dienų, nei numatyta DK, ir bendrus renginius.
  • Lankstų darbo grafiką, galimybę dirbti nuotoliniu būdu pagal hibridinį darbo modelį.
  • Darbo užmokestį nuo 2000 €/ mėn. iki 2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo jūsų turimų kompetencijų ir atitinkamos darbo patirties.
  • Kintamą atlygio dalį už pasiektus veiklos rodiklius.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000 - 2700

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
    S. Konarskio g. 49, Vilnius

Тип работы

  • Неполное рабочее время
Контактное лицо
Ieva Martinkevič
LRT atvira, skaidri, socialiai atsakinga ir savo žmones mylinti organizacija. Esame didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje.
Kviečiame prisijungti!

Вебсайт компанииhttp://www.lrt.lt

Похожие объявления о вакансиях

Laisvai samdomas kalbos redaktorius (-ė)
All Media Lithuania, UAB
Vilnius
€ 15
Срок: 2024.07.03
Komunikacijos skyriaus vadovas (-ė)
Mykolo Romerio Universitetas
Vilnius
€ 2000 – 2500
Срок: 2024.06.28
Komunikacijos specialistas (-ė)
Egles sanatorija UAB
Литва
€ 1600 – 1910
Срок: 2024.06.27
Generalinio direktoriaus padėjėjas (-a)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 1760 – 2640
Срок: 2024.06.25
Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vyriausiasis (-ioji) specialistas (-ė) (komunikacijai)
Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras
Vilnius
€ 1807 – 2718
Срок: 2024.07.05
Administravimo specialistas (-ė) Personalo komandoje
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 1560 – 2340