993
Marketingo asistentas Baltijos šalims (farmacijos kompanija)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Atstovaujame šiuolaikišką ir pažangiai veikiančią kompaniją, daugiau nei du dešimtmečius sėkmingai kuriančią ir gaminančią inovatyvius preparatus sveikatai gerinti ir grožiui puoselėti. Šiuo metu kompanijos gaminami produktai užima pirmaujančias pozicijas Lietuvos vaistinių lentynose, vystomi prekiniai ženklai puikiai atpažįstami rinkoje. Kompanija didelį dėmesį skiria naujausioms gamybos technologijoms, didžiąją gaminamos produkcijos dalį eksportuoja į V. Europos, Skandinavijos šalis bei Artimųjų Rytų rinkas.
Šiuo metu kompanija į savo komandą Kaune kviečia norintį mokytis ir augti

MARKETINGO ASISTENTĄ BALTIJOS ŠALIMS

Darbo pobūdis:
- reprezentacinių ir reklamos medžiagų bei produktų užsakymas, jų likučių sandėlyje valdymas;
- produktų, reklaminės medžiagos siuntimas Latvijos ir Estijos padaliniams pagal poreikį;
- produktų fotografavimo, spaudos užsakymų koordinavimas, reklaminės medžiagos (banerių, spaudos maketų ir pan.) išsiuntimas media agentūroms pagal iš anksto suderintą media planą;
- naujų produktų pristatymo prekybos tinklams bei nuomonės formuotojams idėjų generavimas;
- reklamos kampanijų su nuomonės formuotojais administravimas (dovanėlių, pavyzdžių pakavimas, jų išsiuntimas, grįžtamojo ryšio gavimas);
- sporto, pramoginių renginių bei konferencijų, organizuojamų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, koordinavimas;
- konkurencinės aplinkos stebėsena;
- produktų pardavimų ataskaitų paruošimas, informacijos prezentacijoms pateikimas, siuntų administravimas ir kita pagalba produktų vadovams.

Reikalavimai kandidatui:
- aukštasis išsilavinimas (pageidautina vadybos / marketingo ar pan. srityje);
- noras savo profesinę ateitį sieti su marketingo sritimi ir bent minimali patirtis (ar praktika) marketingo pasaulyje;
- puikūs bendravimo, laiko planavimo įgūdžiai;
- kruopštumas, pareigingumas ir atsakingumas;
- proaktyvumas, žingeidumas ir kūrybiškumas;
- imlumas dideliam informacijos kiekiui;
- puikus anglų k. mokėjimas (bendrauti ir rašyti);
- vairuotojo pažymėjimas.

Kompanija siūlo:
- įdomų, įvairiapusį, dinamišką darbą kompanijoje, vienoje iš farmacijos srities lyderių;
- galimybę mokytis, augti ir sparčiai marketingo ir pardavimų profesionalų komandoje;
- galimybę prisidėti prie lietuviškų kuriamų produktų sveikatai gerinti ir grožiui puoselėti populiarinimo Baltijos šalyse;
- darbo užmokestį orientaciniai nuo 1100 Eur (atskaičius mokesčius);
- demokratišką, savarankiškumą ir kūrybiškumą skatinančią darbo aplinką, pramoginius ir profesinius renginius, mokymus bei puikias darbo sąlygas.

Jeigu esate žingeidus, pasiruošęs daug mokytis, siekiate profesinių aukštumų marketingo srityje ir Jums svarbi šilta darbo atmosfera, ši darbo vieta yra būtent Jums!
Čia Jūsų laukia ypatingai stipri B2B marketingo praktinė mokykla.

Laukiame nuorodos į Jūsų LinkedIn profilį arba CV su prierašu "Marketingo asistentas".

Platesnė informacija - Diana Galickienė
Tel.: +370 652 77181
El. paštas: diana@novalux.lt
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1700

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Diana Galickienė
+370 652 77181
Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.
Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt
Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043
Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Вебсайт компанииhttp://www.novalux.lt

Похожие объявления о вакансиях

Rinkodaros-marketingo specialistas/-ė
UAB, Dantų estetikos klinika
Kaunas
€ 2000
Срок: 2024.07.16
HR atrankų partneris (-ė)
Kesko Senukai Lithuania, UAB
Kaunas
€ 1500 – 2000
Срок: 2024.06.23
Pirkimų projektų vadovas (gamybinė kompanija, farmacija)
Vilnius
€ 3000 – 3200
Срок: 2024.06.29
Darbo vietų administratorius
Lietuvos sporto universitetas
Kaunas
€ 1600
Remote Technical Client Support Specialist
Revel Systems, UAB
Kaunas
€ 1676 – 1947