325
Kriautė, UAB
Statybos darbų vadovas

Mums reikalingas statybos darbų vadovas

Reikalavimai darbuotojui
  • Aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • Kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę eiti ypatingojo statinio statybos vadovo pareigas;
  • Darbo patirtis - 3 metai;
  • Gebėjimas skaityti bei analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, atsakingumas;
  • Geras statybos procesų išmanymas
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Darbo pobūdis

  • Statybos darbų planavimas, organizavimas bei priežiūra statybų objekte;
  • Atliekamų statybos darbų kokybės ir grafiko laikymosi kontrolė;
  • Bendradarbiavimas su subrangovais ir jų darbų aktavimo kontrolė;
  • Bendradarbiavimas su techniniais prižiūrėtojais ir užsakovo atstovais;
  • Dokumentacijos, susijusios su statybų vykdymu ir priežiūra pildymas;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimų vykdymo užtikrinimas statybos objekte.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą bei Jūsų kvalifikaciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
  • Saugią ir pozityvią darbo aplinką stabiliai dirbančioje kompanijoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2600 - 3800

Место работы

    Panevėžys, Panevėžio apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę eiti ypatingo statinio statybos vadovo pareigas sprendimų priėmimas Punktualumas organizavimas Kruopštumas
Контактное лицо
Audrius Butkūnas
UAB Kriautė statybų srityje ir medienos paruošimo sferoje dirba dar nuo 1987 metų. Šiuo metu atliekame bendruosius ir specialiuosius statybos darbus, naudodami modernią gamybos liniją gaminame bei statome skydinius karkasinius namus.
Nuo 2008 m. UAB Kriautė suteikta teisė atlikti ypatingojo statinio dalies projektavimo, statinio ir statinio dalies statybos darbus, vykdyti kultūros paveldo objektų tvarkybą.
Bendrovėje dirba kvalifikuoti inžinieriai, techniniai darbuotojai, galintys atlikti visus atestate išvardintus darbus. Bendrovės inžinieriai nuolat ieško novatoriškų sprendimų, diegiant modernias technologijas, naudoja tradicines ir naujausias statybines medžiagas, gali įgyvendinti sudėtingus projektus.
Bendrovė Panevėžio miesto pramoninio rajono dalyje 5 ha teritorijoje turi modernią gamybinę bazę, kurios gamybiniai plotai sudaro 10 000 m2. Joje gaminama statybinė mediena, įvairūs stalių gaminiai, metalo gaminiai ir metalinės konstrukcijos.
Mūsų bendrovė vystydama veiklą daugiau nei 30 metų brangina savo gerą vardą, rūpestingai vykdo įsipareigojimus ir siekia išlikti patikimu partneriu.

Вебсайт компанииhttp://www.kriaute.lt

Похожие объявления о вакансиях

Nekilnojamojo turto projekto vadovas (-ė)
VĮ IGNALINOS ATOMINĖ ELEKTRINĖ
Vilnius
€ 4100 – 5800
Срок: 2024.07.07
Statybos projektų vadovas (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 3300 – 4130
Срок: 2024.07.14
Projektų vadovas (-ė) (darbas su rangovais)
Via Lietuva, AB
Kaunas
€ 3200
Срок: 2024.07.18
Statybos darbų vadovas (Šv. Bartolomėjaus sala/Šv. Martyno sala)
Conres Statyba, UAB
Литва
€ 7438
Inžinierius (-ė)-konstruktorius (-ė)
GoDoJob
Vilnius
€ 3800 – 4700
Срок: 2024.06.26
Projekto statybos dalies vadovas (-ė)
Personalo valdymo inovacijos, UAB
Kaunas
€ 3802 – 5000
Срок: 2024.06.22