565
Kriautė, UAB
Statybos darbų vadovo asistentas (ė)

Mums reikalingas Statybos darbų vadovo asistentas (ė)

Reikalavimai darbuotojui
  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje (gali būti paskutinių kursų studentas (ė);
  • Statybos procesų išmanymas;
  • Statybos techninių dokumentų ir reglamentų išmanymas;
  • Gebėjimas skaityti bei analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • Savarankiškumas, atsakingumas;

Darbo pobūdis

  • Raštų ir įvairios dokumentacijos rengimas bei administravimas;
  • Dalyvavimas gamybiniuose susirinkimuose, protokolavimas, bendravimas su atsakingais statybos dalyviais;
  • Projektinės dokumentacijos analizavimas, medžiagų ir darbų kiekių skaičiavimas/tikrinimas, brėžinių skaitymas ir analizė;
  • Reikalingų medžiagų, darbų, paslaugų paieška;
  • Subrangovų aktų atitikimo numatytiems kiekiams ir įkainiams tikrinimas;
  • Papildomų darbų sąmatų bei papildomų susitarimų prie sutarčių paruošimas.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą bei Jūsų kvalifikaciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
  • Saugią ir pozityvią darbo aplinką stabiliai dirbančioje kompanijoje;
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1700 - 2300

Место работы

    Panevėžys, Panevėžio apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 projektų asistentas Kompiuteriniai įgūdžiai Kruopštumas atsakingas
Контактное лицо
Audrius Butkūnas
UAB Kriautė statybų srityje ir medienos paruošimo sferoje dirba dar nuo 1987 metų. Šiuo metu atliekame bendruosius ir specialiuosius statybos darbus, naudodami modernią gamybos liniją gaminame bei statome skydinius karkasinius namus.
Nuo 2008 m. UAB Kriautė suteikta teisė atlikti ypatingojo statinio dalies projektavimo, statinio ir statinio dalies statybos darbus, vykdyti kultūros paveldo objektų tvarkybą.
Bendrovėje dirba kvalifikuoti inžinieriai, techniniai darbuotojai, galintys atlikti visus atestate išvardintus darbus. Bendrovės inžinieriai nuolat ieško novatoriškų sprendimų, diegiant modernias technologijas, naudoja tradicines ir naujausias statybines medžiagas, gali įgyvendinti sudėtingus projektus.
Bendrovė Panevėžio miesto pramoninio rajono dalyje 5 ha teritorijoje turi modernią gamybinę bazę, kurios gamybiniai plotai sudaro 10 000 m2. Joje gaminama statybinė mediena, įvairūs stalių gaminiai, metalo gaminiai ir metalinės konstrukcijos.
Mūsų bendrovė vystydama veiklą daugiau nei 30 metų brangina savo gerą vardą, rūpestingai vykdo įsipareigojimus ir siekia išlikti patikimu partneriu.

Вебсайт компанииhttp://www.kriaute.lt

Похожие объявления о вакансиях

Projektų vadovas
PROFIBUS, UAB
Panevėžys
€ 3300 – 5000
Срок: 2024.06.21
Personalo verslo partneris (-ė)
Delta Management Solutions, UAB
Panevėžys
€ 2975 – 4132
Срок: 2024.06.30
Finlandia Marketing Manager
Coca-Cola HBC Lietuva, UAB
Vilnius
€ 4700 – 4900
Срок: 2024.07.03
Akcijų ir pasiūlymų specialistas (-ė) (Naujoje regioninėje bendrovėje - Lentvaryje)
Lidl Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1640 – 1910
Срок: 2024.07.12
Rektoriaus padėjėjas (-a)
Vilniaus universitetas
Vilnius
€ 2100 – 2600
Parduotuvės vadovo (-ės) pavaduotojas (-a) naujai atidaromoje parduotuvėje Panevėžyje
Panevėžys
€ 1575 – 2020
Срок: 2024.07.04