276
Inžinierius
ORLEN Lietuva, AB
Inžinierius
Inžinierius

Inžinierius

KELIAS Į TAVO GALIMYBĘ TOBULĖTI!
Darbui naftos perdirbimo produktų gamykloje, Įrengimų techninės priežiūros ir medžiagų analizės grupėje reikalingas:

Inžinierė (-ius)

Darbo aprašymas:
  • vykdyti potencialiai pavojingų įrenginių techninės būklės tikrinimus, įvertinimus ir diagnostiką;
  • vykdyti priskirtų įrenginių remonto, montavimo ar rekonstrukcijos darbų kokybės kontrolę;
  • sudaryti priskirtų įrenginių techninių patikrinimų grafiką;
  • įforminti techninių patikrinimų aktus, rengti ataskaitas.

Siūlome:
  • mėnesinį darbo užmokestį (bruto) iki 2620 EUR (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją), kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %);
  • platų papildomų naudų paketą:
  • nemokamą pervežimą autobusu į darbą / iš darbo (Mažeikiai Juodeikiai Mažeikiai);
  • gyvybės ir sveikatos draudimus;
  • darbdavio mokamas įmokas į darbuotojų pensinio kaupimo fondą;
  • papildomas atostogų dienas;
  • metinę priemoką, priklausančią nuo bendrovės veiklos rezultatų;
  • sporto renginius darbuotojams, kalėdinius, vasaros renginius darbuotojams ir jų šeimos nariams;
  • darbuotojų vaikų vasaros poilsio rėmimą;
  • vidinės karjeros galimybes ir mokymus;
  • nuolaidas degalams ir kitas papildomas naudas.

Reikalavimai:
  • aukštasis techninis (mechanikos inžinerijos) išsilavinimas;
  • mokėti lietuvių, anglų kalbas ir gebėti vartoti profesinėje srityje, rusų techninės
  • kalbos pagrindai būtų privalumas;
  • gebėti analitiškai ir konceptualiai mąstyti, spręsti su veikla susijusius inžinerinius, techninius klausimus, taikyti praktikoje pažangias darbo iniciatyvas;
  • mechaninės įrangos/ įrengimų darbo režimų, jų techninės priežiūros, remonto ir bandymų reikalavimų žinios būtų privalumas;
  • žinoti techninių, technologinių dokumentų rengimo ir įforminimo tvarką.

Kontaktinis asmuo: Taira Jakštienė mob.+37061620542.

Gyvenimo aprašymą, nurodant pareigų pavadinimą laiško temos eilutėje, siųsti iki 2024-06-26.
Kandidatų asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Kandidatų į darbuotojus asmens privatumo politikos nuostatomis Kandidatu privatumo politika_LT.pdf (orlenlietuva.lt)
Akcinė bendrovė ORLEN Lietuva valdo vienintelę Baltijos šalyse naftos perdirbimo produktų gamyklą Mažeikių rajone, naftos tiekimo tinklą ir jūrinį naftos terminalą Būtingėje, taip pat krovos terminalą Mockavoje.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2620

Дополнительная информация: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją, kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %);

Место работы

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
Контактное лицо
HR .
Bendrovė svarbiausia benzino ir dyzelino tiekėja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Savo produkciją bendrovė taip pat eksportuoja į Vakarų Europą, JAV, Ukrainą ir kt. šalis.

Вебсайт компанииhttp://www.orlenlietuva.lt

Похожие объявления о вакансиях

Gydymojo masažo specialistas
Antalgija, UAB
Kaunas
€ 1700
Срок: 2024.06.21
Aplinkos apsaugos specialistas (nuolatinei priežiūrai)
Biosistema, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2500
Срок: 2024.07.11
Ekspedicijos ir klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)
Bright logistic solutions, UAB
Klaipėda
€ 2000 – 2500
Срок: 2024.06.26
MUITINĖS TARPININKO ATSTOVAS (-Ė)
Navi grupė, UAB
Klaipėda
€ 2455 – 4132
Срок: 2024.07.13
Pardavimų vadybininkas (-ė) Vilniuje
UAB EVA SAT
Vilnius