218
Inžinierė (-ius) suvirinimui
ORLEN Lietuva, AB

KELIAS Į TAVO GALIMYBĘ TOBULĖTI!
Darbui naftos perdirbimo produktų gamykloje, Medžiagų inžinerijos ir techninės analizės grupėje reikalingas:

Darbo aprašymas:
  • vykdyti bendrovėje atliekamų suvirinimo darbų priežiūrą;
  • tirti incidentus dėl suvirinimo proceso netinkamumo ir kontroliuoti galiojančių norminių dokumentų reikalavimų vykdymą;
  • tikrinti (rangovinių organizacijų) suvirinimo procedūrų specifikacijas ir remonto technologijas bei jas sudaryti;
  • atlikti perkamų ir sandėliuojamų suvirinimo medžiagų kontrolę.

Siūlome:
  • mėnesinį darbo užmokestį (bruto) iki 2620 EUR (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją), kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %);
  • platų papildomų naudų paketą:
  • nemokamą pervežimą autobusu į darbą / iš darbo (Mažeikiai Juodeikiai Mažeikiai);
  • gyvybės ir sveikatos draudimus;
  • darbdavio mokamas įmokas į darbuotojų pensinio kaupimo fondą;
  • papildomas atostogų dienas;
  • metinę priemoką, priklausančią nuo bendrovės veiklos rezultatų;
  • sporto renginius darbuotojams, kalėdinius, vasaros renginius darbuotojams ir jų šeimos nariams;
  • darbuotojų vaikų vasaros poilsio rėmimą;
  • vidinės karjeros galimybes ir mokymus;
  • nuolaidas degalams ir kitas papildomas naudas.

Reikalavimai:
  • aukštasis mechanikos inžinerijos išsilavinimas (medžiagų ir suvirinimo inžinerijos išsilavinimas privalumas);
  • suvirinimo inžinieriaus darbo patirtis;
  • mokėti lietuvių, anglų ir rusų kalbas, gebėti vartoti profesinėje srityje;
  • Europos ir tarptautinio suvirinimo inžinieriaus kvalifikacija būtų privalumas;
  • žinoti suvirinimo procesų teoriją, medžiagotyrą;
  • standartų (EN, ASME, GOST, API, DIN) ir jų reikalavimų žinios suvirinimo ir neardomos kontrolės srityse privalumas.

Kontaktinis asmuo: Taira Jakštienė mob.+37061620542.

Gyvenimo aprašymą, nurodant pareigų pavadinimą laiško temos eilutėje, siųstiiki 2024-06-26.
Kandidatų asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Kandidatų į darbuotojus asmens privatumo politikos nuostatomis Kandidatu privatumo politika_LT.pdf (orlenlietuva.lt)
Akcinė bendrovė ORLEN Lietuva yra naftos perdirbimo įmonė, valdanti vienintelę Baltijos šalyse naftos perdirbimo produktų gamyklą, naftotiekio ir produktotiekio tinklą bei jūrinį naftos terminalą.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2620

Дополнительная информация: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją, kintamąją darbo užmokesčio dalį (iki 15 %);

Место работы

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 EN ASME GOST API DIN

Языки

  •  Английский
  •  Литовский
  •  Русский
Контактное лицо
HR .
Akcinė bendrovė ORLEN Lietuva valdo vienintelę Baltijos šalyse naftos perdirbimo produktų gamyklą Mažeikių rajone, naftos tiekimo tinklą ir jūrinį naftos terminalą Būtingėje, taip pat krovos terminalą Mockavoje.
Bendrovė svarbiausia benzino ir dyzelino tiekėja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Savo produkciją bendrovė taip pat eksportuoja į Vakarų Europą, JAV, Ukrainą ir kt. šalis.

Вебсайт компанииhttp://www.orlenlietuva.lt

Похожие объявления о вакансиях

Montuotojas (-a) (GTC)
Geležinkelio tiesimo centras, UAB
Radviliškis
€ 1400 – 2075
Срок: 2024.07.07
Krautuvo vairuotojas(-a) - sandėlio darbuotojas(-a)
Felit, UAB
Vilnius
€ 8.5
Срок: 2024.07.10
Sandėlininkas
Baltsolar, UAB
Klaipėda
€ 1402
PAGALBINIAI (-ĖS) DARBUOTOJAI (-OS) | IŠSIRINK NORIMĄ GRAFIKĄ!
BIURO
Klaipėda

Sandėlininkas (-ė)
Veesla, UAB
Vilnius
€ 1699
Project Manager
„Citadele" bankas
Vilnius
€ 3000 – 4000
Срок: 2024.06.29