277
Jaunesnysis konstruktorius (-ė) (metalo gaminiai)
Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis:

  • Pagalba vyr. konstruktoriui: gaminių iš lakštinio metalo projektavimas, esamų gaminių korekcija/modernizavimas;
  • Techninės dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
  • Bendradarbiavimas su gamybiniu padaliniu;
  • CNC lazerinio pjaustymo programų sudarymas.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis, aukštasis inžinerinis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Mokėjimas dirbti SolidWorks ar Autocad programa;
  • Atsakingumas, atidumas detalėms, kruopštumas.

Įmonė siūlo

  • Profesionalią, draugišką komandą, pagalbą apmokant;
  • Galimybę derinti darbą ir mokslą;
  • Atlyginimą 1800-2200 Eur (neatskaičius mokesčių).

Kontaktinis asmuo Rasa (numeris pasiteiravimui: +37066226455). Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1800 - 2200

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Rasa .
+37066226455
Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 26 metus, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientei sėkmingai dirbančiai tarptautinei gamybinei įmonei, užsiimančiai lakštinio plieno gaminių gamyba, šiuo metu reikalingas (-a) Jaunesnysis konstruktorius (-ė) (metalo gaminiai).

Вебсайт компанииhttp://www.personalogrupe.lt

Похожие объявления о вакансиях

Konstruktorius - dizaineris (klišių gamyba)
Vilnius
€ 1900 – 2600
Срок: 2024.07.17
Inžinierius konstruktorius (-ė) (metalo apdirbimas)
Vilnius
€ 2100 – 2800
Junior Accountant Payments Specialist
Sun Investment Group
Vilnius
€ 1600 – 2400
Срок: 2024.07.14
Talentų paieškos ir atrankos specialistas (-ė)
Delta Management Solutions, UAB
Vilnius
€ 2200 – 2500
Junior Business Analyst
INTERSURGICAL, UAB
Vilnius
€ 1400 – 1800
Kokybės kontrolierius (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius